Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
7.2

Kullanıcı

ESL Türkiye’nin Düzenlediği GO4 Rainbow 6 Turnuvaları Tamamlandı!

GO4 Rainbow 6 turnuvalarında birbirinden rekabetçi maçlar yapıldı. Kazananlar belli oldu.

45 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam eden Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege espor alanında oyunculara rekabet dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. ESL Türkiye tarafından düzenlenen ve 4 ay boyunca oyunculara hem eğlenceli hem de rekabet dolu anlar sunan GO4 Rainbow 6 turnuvaları tamamlandı.

Birbirinden farklı takımların ve birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı GO4 Rainbow 6 turnuvaları nihayet tamamlandı. 4 ay boyunca süren birbirinden zorlu mücadeleler sonrasında turnuvanın kazanan takımları Haziran ayında düzenlenen Aylık Finaller ile belli olmuştu. Her hafta düzenlenen ve oyuncuların yüksek performans gösterildiği online turnuvalardan en çok puan kazanan 8 farklı takım, Aylık Final oynamaya hak kazandı.

ESL Türkiye tarafından düzenlenen GO4 Rainbow 6 turnuvalarında Aylık Final maçları ESL Türkiye’nin resmi Twitch sayfası üzerinden oyun severlere sunuldu. Rekabet dolu maçların yapıldığı 4 ayın sonunda turnuvanın kazananları belli oldu.

Kazanan isimler şu şekilde:

  1. Aylık Final Kazananı: Notactix
  2. Aylık Final Kazananı: Rise Xenon
  3. Aylık Final Kazananı: Gangs Yav
  4. Aylık Final Kazananı: Gangs Yav

GO4 Rainbow 6’nın aylık finallerini izlemek isteyen oyuncular, ESL Türkiye Twitch sayfasını ziyaret edebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol