ESL Türkiye CS:GO Şampiyonu Arena Bulls Avrupa’da Ülkemizi Temsil Edecek!

ESL Türkiye Şampiyonu Arena Bulls oldu.

FPS oyuncularının ilk tericihi olan ve yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanan CS:GO ülkemiz oyuncuları için de bir heyecan haline dönüştü.

Ülkemizin teknoloji sağlayıcılarından birisi olan Arena Bilgisayar, tüm dünyayı kasıp kavuran Espor alanında büyük bir başarıya imza attı. ESL Türkiye Şampiyonu olan Arena Bulls, Türkiye’nin CS:GO oyunundaki en büyük turnuvası olan Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda gösterdiği başarı ile Avrupa’ya gitmeye hak kazandı. Ülkemizde 228 takımın katıldığı şampiyonada performansı ile rakipleri arasından sıyrılan Arena Bulls, Volkswagen Arena’da düzenlenen finalde Royal Bandits ile karşı karşıya geldi ve 2-0’lık galibiyle şampiyon oldu. Arena Bulss 2019 içerisinde düzenlenecek olan Avrupa finalinde Türkiye’yi temsil edecek.

İlerleyen dönemlerde PUBG, Fornite ve Zula gibi turnuvalarda da boy gösterecek olan Arena Bilgisayar yeni takımlar da kuracak. CS:GO takımı ile kısa sürede büyük bir başarıya imza atan teknoloji devi diğer alanlarda da başarılı olabilmek için çaba sarf edecek.

Arena Pazarlama Direktörü Deniz Aktan, “Geçen yıl 3.500 kişinin izlediği turnuvayı bu yıl online olarak 6 bin, Volkswagen Arena’da ise 2 bin kişi izledi. Gelecekte mevcut ve yeni takımlarımızla beraber ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol