Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eski Skyrim Geliştiricisi, ‘The Axis Unseen’ Fragmanını Yayınladı

Eski bir Skyrim ve Bethesda geliştiricisi, Skyrim'in kendisinden beş kat daha büyük olduğunu söylediği oyunu The Axis Unseen'in açık dünyasını sergiledi.

The Axis Unseen‘in yeni fragmanı yayınlandı. Birden fazla Fallout oyunu, Skyrim ve yakında çıkacak olan RPG oyunu Starfield üzerinde çalışan eski Bethesda geliştiricisi, korku avı simülatörü için fantezi oyun dünyasının farklı bölgelerini ve ölçeğini gösteren yepyeni bir fragman yayınladı.

Purkeypile ile yapılan yakın tarihli bir röportaja göre, Just Purkey Games’in solo geliştiricisi Nate Purkeypile’den The Axis Unseen, Skyrim’in kabaca beş katı büyüklüğünde olacağını açıkladı. Oyun size bir yay ve ok verecek ve küresel folklordan yaratıkları bulup avlamanızı sağlayacak. Elbette, bu yaratıklar da sizi avlamaya çalışacak.

The Axis Unseen Türkçe Dil Desteğiyle Çıkacak

The Axis Unseen

The Axis Unseen’de, “her birinin kendi yaratıkları, hava durumu ve keşfedilecek yerleri olan” altı ayrı bölgesi olacak ve bazı alanlar, hayatta kalmak ve onları yönlendirmek için özel güçler almanızı gerekecek. Eski Skyrim geliştiricisi Nate Purkeypile, oyunun açık dünyasını sergileyen yeni bir fragmanı da paylaştı ve oyuna ilk kez net bir bakış atma şansı yakaladık.

Purkeypile ayrıca, uzaklardaki inanılmaz derecede uzun ve uğursuz bir dağdan biri olan ve “iki milin üzerinde” dediği bazı ekran görüntülerini de paylaştı. O dağa tırmanmanız ve yaratıkların gerçek dünyaya girmesini engellemenin bir yolunu bulmanız gerekecek.

Bu yaratıkları folklorumuzdan avlamanın zorluğu sadece tehlikelerinden kaynaklanmıyor, Purkeypile bazılarının “sadece bir kez bulunabileceğini” de söyledi, bu yüzden onları alt etmeye hazır olmanız gerekecek.

The Axis Unseen’in kullanıcı arayüzü de Skyrim’den inanılmaz derecede farklı çünkü o zaten oyun dünyasının bir parçasıymış gibi davranacak. Böylece, keşfinize yardımcı olması için yer işaretlerini, güneşi ve yıldızları kullanacaksınız. Parlayan çizgiler veya mini harita da yok, yolunuzu bulmak tamamen size kalmış olacak ve bu da keşif hissini arttıracak.

Eski Skyrim geliştiricisinin oyunu The Axis Unseen için şu anda bir çıkış tarihi yok ancak Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak olan oyunu, Steam‘den istek listenize ekleyebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.