Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eski Forza Geliştiricilerinden Yepyeni Yarış Oyunu Geliyor!

Amazon Games, Maverick Games ile PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformuna çıkacak olan açık dünya yarış oyununu yayınlamak üzere anlaşmaya vardı.

Eski Forza Horizon yarış oyunu geliştiricileri yepyeni bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Maverick Games ekibi tarafından biz oyun severlere sunulacak olan yeni oyun Amazon Games işbirliği kapsamında ön plana çıkıyor ve yayıncılığını Amazon’un üstlendiğini doğrulayabiliyoruz.

Amazon Games, Maverick Games ile PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformuna çıkacak olan hikaye odaklı, açık dünya yarış oyununu yayınlamak üzere anlaşmaya vardı. Maverick stüdyosu 2022 yılında açık dünya yarış oyunu serisi Forza Horizon’un arkasındaki çekirdek ekip tarafından kuruldu ve stüdyo içerisinde başkan ve yaratıcı yönetmen Mike Brown (serinin eski yaratıcı yönetmeni) da yer alıyor.

Yarış Oyunu İçin Beklentiler Şimdiden Yüksek

Üst düzey bir yarış deneyimini bizlere sunmak isteyen ekip içerisinde önemli isimler bulunuyor. Bu isimlere bakacak olursak:

 • Baş Yazar: Jamie Brittain (BAFTA ödüllü İngiliz TV dizisi Skins’in ortak yaratıcısı)
 • Yönetici Yapımcı: Tom Butcher (Forza Horizon serisi, F1 All-Stars)
 • Baş Teknoloji Sorumlusu: Matt Craven (Forza Horizon serisi, GRID, DIRT)
 • İçerik Yönetmeni: Gareth Harwood (Forza Horizon serisi, Fable reboot)
 • Ses Yönetmeni: Fraser Strachan (Forza Horizon serisi)
 • Sanat Yönetmeni: Ben Penrose (Forza Horizon Serisi, Fable reboot)
 • Görsel Tasarım Yönetmeni: Elly Marshall (Forza Horizon 3, Just Cause 3, DIRT)
yarış oyunu

Merkezi Warwick / Birleşik Krallık‘ta bulunan Maverick Games’in şu anda 60’tan fazla kişiden oluşan bir ekibi bulunuyor ve aktif olarak işe alım yapılıyor. İlerleyen süreçte proje hakkında daha fazla detayın bizlere sunulması bekleniyor. Aynı zamanda hayranların beklentilerinin de yüksek olduğunu aktaralım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.