Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eski CD Projekt Red Geliştiricisi Online Ninja Oyunu Yapıyor

Eski CD Porjekt Red çalışanı, çok oyunculu birinci şahıs aksiyon oyunu geliştiriyor. Oyun Japonya'da geçecek ve ninjaları konu alacak.

CD Projekt Red stüdyosunun eski çalışanı Jakub Ben, May Dark Passenger‘da hem kıdemli hem de genç uzmanların çalıştığı yeni bir stüdyo açtı. Tüm öğrenciler; sinematik animasyonlar, dramalar ve en yeni atari oyunları yaratmanın yanı sıra üçüncü Witcher ve Cyberpunk 2077 üzerinde çalıştı.

Ekip, henüz prodüksiyonun ilk aşamasında olan bağımsız bir proje üzerinde çalışıyor. Ayrıca stüdyo, oyun geliştirme ekibi için yeni uzmanlar arıyor. Stüdyo yazarları Japonya’da ve Land of Cherry Blossoms’ta ortaya çıkan sırlarla, sıra dışı karakterlerle ve yoğun çatışmalarla dolu karanlık bir dünya yarattıklarını açıkladı.

CD Projekt Red’in Eski Çalışanı Japonya’yı Anlatacak

CD Projekt Red

Bu oyun PvP ve PvE ile çok oyunculu birinci şahıs aksiyon oyunu olacak ve oyun Unreal Engine 5‘te oluşturulacak. Geliştiriciler, oyuncular arasındaki işbirliğine ve rekabete vurgu yapan bir proje oluşturmak istediklerini belirtti. Ve her oturum, süreç veya teknik başarı nedeniyle benzersiz ve harika olacak. Bu, tüm oyuncuların aynı hedefe sahip olacağı ancak farklı bir durumda olacakları anlamına geliyor.

Geliştiriciler; diğer oyuncular tarafından fırlatılan oklar üzerinde koşmak, Shukos Claws ile dikey yüzeyleri hızla büyütmek veya engellerin üzerinden atlamak için bir yarı mızrak kullanmak gibi inanılmaz yetenekler ekleyeceklerine söz verdi. Ayrıca, kahramanları kişiselleştirmek için birçok geleneksel Japon silahı ve farklı yetenekler yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.