Escape From Tarkov

MMOFPS
Takip Et
8.3

Çok iyi

7.6

Kullanıcı

Escape from Tarkov Açık Betası ve Yeni Yıl Etkinliği Yakında Başlıyor

2 senenin ardından hâlâ Escape from Tarkov'u bekleyenlere iyi haberlerimiz var. Oyun için yeni yıl etkinliği duyurulurken, aynı zamanda açık beta tarihi de verildi.

Çıkışı adeta yılan hikayesine dönen fakat oyuncuların yıllar sonra dahi merakla beklediği Escape from Tarkov için bugün yapımcı firmadan bir açıklama geldi ve aynı zamanda açık beta testlerinin de yakın olduğu bildirildi. Battlestate Games tarafından yayınlanan basın bülteni şu şekilde;

‘Escape from Tarkov’un açık beta testleri için teknik hazırlıklarda son aşamaya geldik. Bu nedenle 28 Aralık’ta başlayıp birkaç hafta boyunca oyun sunucularını test edeceğiz ve 2018 yılının başlarında devreye girecek açık beta aşaması için yüksek sayıda yeni oyuncu alacağız.

Bu sebeple bir yeni yıl etkinliği planladık ve projenin resmi web sitesine kayıt olan fakat henüz oyunu oynamayan kişilere ücretsiz erişim hakkı tanıyacağız. 7 günlük erişim için kayıtlı kullanıcılar rastgele seçilecek fakat daha önce kayıt olanlara öncelik tanınacak.

Etkinliğin başladığı haftadan sonra oyuna yüzde 25 indirim uygulanacak ve bu bütün ödemeler için (satın alımlar, paket geliştirmeleri ve hediyeler) geçerli olacak.

Dahası, bu 7 günlük etkinlik boyunca oyunu satın alan herkese ek eşyalar verilecek ve her profil wipe işleminden sonra 6 ay içinde bunları geri alabilecekler.

Bununla beraber daha önce kapalı beta testlerine (28 Temmuz 2017) katılan oyunculara şunlar verilecek;

– 2 adet 7 günlük erişim kodu ve hafta boyunca bunu arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı

Oyunu alfa testlerinde ön sipariş edenler (5 Ağustos 2016) ise ek olarak şunları alacak;

– Oyunun Standart Edition versiyonu için promo kodu ve iki adet 7 günlük erişim kodu

Ayrıca yıl sonu gelmeden yeni güncellemeler de gelecek ve bununla birlikte oyuna Shoreline haritasının yeni bir versiyonu, yeni silah ve eşyalar, yeni spawn ve extraction sistemi, dinamik silah boyut değiştirme sistemi, miğfer kişiselleştirme sistemi gibi özellikler eklenecek. Ayrıca weapon mastering, dogtag gibi özellikler de yeniden tasarlanacak ve bunların ayrıntıları yakında paylaşılacak.

2018 yılının ilk aylarında açık beta aşamasının başlangıcıyla birlikte oyunun mekanikleri daha da genişletilecek ve bazı var olan özellikler yeniden tasarlanacak. Dahası, grafikler ve ağ bağlantısı konusunda optimizasyonlar yapılacak ve oyuna ek içerikler eklenecek.

Bu noktada herhangi bir oyun paketini satın alan herkes beta testlerine katılım hakkı kazanacak ve satın alımın ardından doğrudan oyunu oynamaya başlayabilecek.

Proje test planlarımızı, tahmini tamamlanma süresini ve oyunun satın alımı hakkında  bilgileri resmi web sitemiz üzerinden edinebilirsiniz. Resmi Twitter hesabımızı takip ederek de oyun içi etkinlikler ve bakım çalışmaları hakkında bilgi alabilirsiniz.’

1 Yorum

  1. güzel

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>