Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Erşan Kuneri, Netflix Türkiye’nin En Çok İzlenen Yerli İçeriği Oldu

Ünlü komedyen, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz tarafından hayata geçirilen Erşan Kuneri dizisi, Netflix Türkiye'nin en çok izlenen yerli içeriği oldu. Usta isim, Netflix ortaklığında dizi, film ve stand-up dahil toplamda 6 farklı projeye imza atacak.

Netflix ve Cem Yılmaz arasındaki ortaklık genişliyor. G.O.R.A filmindeki aynı adlı karaktere dayanan Erşan Kuneri dizisiyle dijital yayın platformuna adım atan usta komedyen, Netflix ile içinde birden fazla formatı kapsayan bir anlaşmaya imza attı. Yılmaz, dizi, film ve stand-up dahil 6 farklı proje gerçekleştirecek.

Buna göre, Erşan Kuneri 2. sezonu dahil olmak üzere toplamda 2 dizi, 2 film ve 2 stand-up projesine imza atıldı. Anlaşma dahilindeki ilk film olan “Do Not Disturb”un çekimlerinin sonbaharda başlaması planlanıyor.

Erşan Kuneri 2. Sezonu Yolda

erşan kuneri netflix

Bu arada Erşan Kuneri, Netflix Türkiye‘de en çok izlenen yerli içerik oldu. Yayınlandığı ilk andan itibaren Netflix Top 10 listesinden inmeyen dizi, yeni sezonları ile macerasına devam edecek. Diziye ismini veren ünlü karakter, 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A filminde Yılmaz’ın canlandırdığı tiplemeden biriydi. Sitkom tarzındaki serinin ilk sezonu, her biri 45 dakika olan sekiz bölümden oluşuyor.

Cem Yılmaz’ın hem yazıp yönettiği hem de başrolünde oynadığı dizide Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi isimler de yer alıyor. Erşan Kuneri 2. sezonu, 2023 yılında Netflix’te yayınlanacak. Aktif bir Netflix üyeliği olanlar diziyi bu sayfadan izleyebilirler.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.