Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Yeni Fortnite Servis Oyunlarının Kalıcı Olduğunu Açıkladı

Fortnite için yayınlanan üç yeni servis oyunu oyuna yeni bir soluk getirdi. Bu kapsamda bu modların da kalıcı olduğu açıklandı.

Epic Games, Battle Royale oyunu Fortnite için geçtiğimiz hafta üç yeni mod ekledi. Oynaması ücretsiz olan bu modlarla beraber oyuncular bu içeriğe akın etti ve ana oyundan bile daha fazla oyuncu sayısına ulaştı. Bu modlar arasında Lego Fortnite, Fortnite Rocket Race ve Fortnite Festival yer alıyor. Bu modlar arasında özellikle Lego Fortnite daha fazla ön plana çıkıyor.

3 farklı servis oyunu olarak karşımıza çıkan bu yeni deneyimler, yeni ortaklıklarla beraber biz oyun severlerle buluşuyor. Lego Fortnite, özellikle Minecraft‘tan farklı olarak yeni bir hayatta kalma oyun tarzını bizlere aktarıyor. Diğer taraftan Fortnite Rocket Race, Epic Games stüdyosu Psyonix tarafından geliştirilmiş durumda ve oyunculara sürekli büyüyen pistlerde yeni bir yarış deneyimi sunuyor.

Fortnite’a Yeni Bir Soluk Getirildi

Yeni deneyimlerle beraber karşımıza çıkan bu servis oyunları içerisinde elbette oyuncuların dikkatini çekecek türden mekanikler bulunuyor. Her bir modun kendine özgü yapısı, karakterleri ve dünyası yer alıyor. Fortnite Festival oyunu bünyesinde ise oyuncular, arkadaşlarıyla beraber bir grupta kendi müzik performansını sergiliyor ve aynı zamanda burada popüler sanatçıların parçaları ile beraber solo yapabiliyor. Bu mod Epic Games stüdyosu Harmonix tarafından geliştirildi.

fortnite lego festival rocket ra

Geldiğimiz noktada Epic Games, yaptığı yeni açıklamayla beraber bu modlar hakkında gelecek planlarını açıkladı. Bu kapsamda bu modların uzun vadeli olduğunu bildirdi. Dolayısıyla oyuncular için bu yeni servis oyunlarının kalıcı olacağını açıkladı ve oyuncuların dikkatini çekmeye de devam edeceğini aktardı.

Geçtiğimiz günlerde özellikle Lego Fortnite, 2.1 milyon oyuncu ile beraber gerçekten dikkatleri üzerine çekti ve eş zamanlı oyuncu sayısı ile beraber rekor kırdı diyebiliriz. Aynı zamanda bu sayı ile beraber ana Battle Royale modunu da geçmiş durumda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.