Epic Store’da Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı!

Cadılar Bayramı indirimleri ile oyuncular sayısız oyunu cazip fiyatlara satın alabilecekler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aralık 2018’de yayın hayatına başlayan Epic Store her hafta oyunculara ücretsiz oyunlar dağıtarak yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Şu sıralar Observer ve Alan Wake American Nightmare adlı oyunları ücretsiz olarak dağıtan Epic Store aynı zamanda Cadılar Bayramı indirimlerini de başlattı.

blank

18 Ekim’de başlayan Cadılar Bayramı indirimleri ile oyuncular daha önce oynayamadıkları oyunları cazip fiyat etiketleri ile satın alabilecekler. Bu sabah Steam’in indirim tarihi 28 Ekim olarak internete sızdırılırken Epic Store’da hem ücretsiz oyunları hem de indirimleri ile yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Dünya çapında 90 milyondan fazla kullanıcı hesabına sahip olan Epic Store, 18 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında birbirinden farklı oyunları cazip fiyat etiketleri ile oyunculara sunuyor. Oyuncular dünyanın önde gelen isimlerin oyunlarını yüksek oranlara sahip olan indirimler ile satın alabilecek ve oyunların tadını çıkarabilecekler.

İndirimdeki bazı oyunlar şöyle:

World War Z – 119.00 TL’den 67.83 TL’ye düştü.

Control – 99.00 TL’den 72.25 TL’ye düştü.

Heavy Rain – 70.00 TL’den 56.00 TL’ye düştü.

Beyond: Two Souls – 70.00 TL’den 56.00 TL’ye düştü.

Hades – 43.00 TL’den 36.55 TL’ye düştü.

Trials Rising – 128.99 TL’den 64.49 TL’ye düştü.

Tüm indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol