Epic Store 15 Ağustos’ta Hyper Light Drifter Ve Mutant Year Zero: Road To Eden’ı Ücretsiz Olarak Dağıtacak!

Epic Store 15 Ağustos'ta iki oyunu birden ücretsiz olarak dağıtacak.

Aralık 2018’den bu yana her hafta oyunculara ücretsiz oyun dağıtan Epic Store, şu sıralar Gnog ile yüzleri güldürüyor. Steam’de 18.50 TL olan Gnog, 15 Ağustos’a kadar Epic Store’da ücretsiz olacak. Ayrıca 15 Ağustos – 22 Ağustos tarihleri arasında Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road To Eden Epic Store üzerinde ücretsiz olarak PC oyuncularına sunulacak.

İlk kez 2016 yılında lansmana çıkan ve günümüzde bilgisayar, konsol ve mobil platformda oynanmaya devam eden Hyper Light Drifter Steam üzerinde 31.00 TL’den başlayan fiyatlar ile satışlarına devam ediyor. Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım yakında Epic Store üzerinde ücretsiz olarak oyunculara dağıtılacak.

Milyonlarca oyuncuya ulaşan Mutant Year Zero: Road To Eden’da 15 Ağustos’ta Epic Store’da ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyunlar arasında yer alıyor. Aralık 2018’de lansmana çıkan yapım günümüzde Steam üzerinde 89.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Her hafta ücretsiz olarak oyunlar dağıtan Epic Store, 15 Ağustos’ta Hyper Light Drifter ile birlikte Mutant Year Zero: Road To Eden’ı da ücretsiz olarak bilgisayar oyuncularına sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol