Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Vereceği Son İki Gizemli Oyun Sızdırıldı!

Epic Games Store'un gizemli oyun kampanyası, toplam değeri 1.726 TL olan iki güzel yapımla sona erecek. Verilecek son ücretsiz oyunları, her zaman olduğu gibi vaktinden önce öğrenme şansı yakaladık.

Epic Games gizemli oyun kampanyası, 13 Aralık’ta Destiny 2: Legacy Collection ile başlamıştı. Yeni yıla kadar her gün bir ücretsiz oyun sunan mağaza, şimdiye dek Ghostrunner, Saints Row ve Ghostwire: Tokyo gibi büyük yapımlar verdi. 2 Ocak’ta kullanıcılara takdim edilen yapım ise Steam’de 5 dolara (150 TL) satılan aksiyon roguelike türündeki 20 Minutes Till Dawn oldu.

Önceki yıllarda gerçekleşen gizemli oyun promosyonları yeni yıl başladıktan bir süre sonra sona ererken, 2024’te bu gelenek biraz daha uzun sürecek. Bilindiği üzere Epic Games gizem oyunların neredeyse tamamı vaktinden önce sızdırıldı. Böylece kullanıcıların geri sayım sona erdikten sonra karşılaşacakları oyunlara dair her zaman bir tahminleri oldu.

Epic Games Gizemli Oyun 3 Ocak’ta Ne Olacak?

Bugün ise son iki gizemli oyunun ne olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz. Sızıntı konusunda son derece mahir bir isim olan billbill-kun‘a göre sıradaki gizemli oyun A Plague Tale: Innocence olacak. Asobo Studio imzalı aksiyon-macera ve gizlilik türündeki yapım, 3 Ocak Çarşamba saat 19:00’da erişime açılacak. Kampanyanın finalini ise Marvel’s Guardians of the Galaxy yapacak.

epic games gizemli oyun 2024

Star-Lord olarak da bilinen Peter Quill’in liderliğinde destansı bir macera yaşatan RPG, 4 – 11 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak alınabilecek. Her iki oyunun Steam’deki toplam satış fiyatları 1.700 TL’yi geçiyor. Epic Games gizemli oyun kampanyası biraz sönük başlasa da, sonraki günlerde vitesi artırdı. Finalin, A Plague Tale: Innocence ve Marvel’s Guardians of the Galaxy gibi iki güzel oyunla yapılacak olması, çoğu kullanıcıyı sevindirecektir.

Öte yandan bu oyunların henüz doğrulanmadığını belirtmekte yarar var, ancak önceki sızıntıların doğruluk oranı hesaba katıldığında farklı bir oyun görmeyi beklemiyoruz. Bu haber yazıldığı sırada 20 Minutes Till Dawn için hala vakit bulunuyor. Oyunu, 3 Ocak saat 19:00’a kadar hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.