Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olarak Dağıtacağı Oyun Belli Oldu

Epic Games Store, önümüzde ki hafta ücretsiz olarak dağıtacağı oyunu duyurdu. RollerCoaster Tycoon 3, 24 Eylül - 1 Ekim 2020 tarihleri arasında Epic Games Store'dan ücretsiz olarak alınabilecek.

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve Frontier Foundry tarafından ilk 2004 yılında yayınlanan RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition, Epic Games Store‘un bir sonraki ücretsiz olarak dağıtacağı oyun olacak. Bu hafta toplam değeri 501 TL olan iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunan Epic Games oyuncuların gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

17 – 24 Eylül 2020 tarihleri arasındaki süreçte Football Manager 2020 ve Watch Dogs 2 oyunlarını ücretsiz olarak sunan Epic Games’in önümüzde ki hafta ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacağı oyun belli oldu. 24 Eylül – 1 Ekim 2020 tarihleri arasında Epic Games, RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition oyununu oyunculara ücretsiz olarak sunacak.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition’da oyuncular büyük bir oyun parkının yönetimini eline geçirecek. Oyuncular kurmuş oldukları parkın mali durumunu, dükkanları, hizmetleri ve personeli kontrol ederek bir çok senaryoda başarıya ulaşın. Oyuncular ister Sandbox modunda dilediği gibi oyun parkını inşa edebilir veya kariyer modunda başarı basamaklarını tek tek çıkarak oyunun keyfini çıkarsınlar, bu tamamen size kalmış.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition oyun için şimdiye kadar çıkmış olan tüm genişleme paketlerini içermesinin yanı sıra ayrıca, modern donanımlara göre 1080p desteği ile birlikte geliyor. Oyunun Epic Games Store sayfasını buradan ziyaret edebilir ve oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol