Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Gelecek Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games Store, gelecek hafta Freshly Frosted adlı eğlenceli bir bulmaca oyununu ücretsiz dağıtacak.

Daha önce de bildirdiğimiz üzere Epic Games Store, 20 Haziran’a kadar savaşlı yarış oyunu Redout 2‘yi ücretsiz dağıtıyor. Steam değeri 470 lira olan yapımı bu tarihe cebinizden tek kuruş çıkmadan hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu oyunun, Marvel’s Midnight Suns’ın yerini almasıyla birlikte gelecek haftanın hediyesi de resmen ortaya çıktı.

Mağaza, 20 – 27 Haziran tarihleri arasında Freshly Frosted adlı bağımsız bulmaca oyununu bedava verecek. İlk olarak 2022 yılında piyasaya sürülen ve Steam’de 10 dolar (326 lira) fiyatla satılan oyun, Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip. Freshly Frosted’da toplam 114 bulmaca var.

Epic Games’ten Keyifli Bir Bulmaca Oyunu Geliyor

epic games siradaki ucretsiz oyun

Ayırıcılardan iticilere, birleştiricilere ve klonlayıcılara, karıştırıcılara, ışınlayıcılara ve daha fazlasına kadar heyecan ve keyif verici çok sayıda mekanik bulunuyor. Eğlenceli olduğu kadar beyninizi harekete geçirecek kadar zorlayıcı olan oyun, oynayabileceğiniz en keyifli bulmaca oyunlarından biri. Ufak bir uyarı: Freshly Frosted’ı her oynadıktan sonra kendinizi en yakın pastanede donut yerken bulabilirsiniz!

Bu haftanın başında Epic Games Store’un veri tabanı internete sızdırılmıştı. The Last of Us Part 2, Red Dead Redemption, bir Final Fantasy 9 remake’i ve bir Turok oyunu da dahil olmak üzere birçok duyurulmamış PC oyunu, bu yolla ifşa olmuştu. Bu olayın ardından açıklama yapan şirket sözcüsü, üçüncü taraf araçların mağaza kataloğundaki yayınlanmamış yeni oyunları görüntülemesini engellemek için bir güncelleme yayımladıklarını belirtmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.