Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Bugün Bedava Vereceği Gizemli Oyun Sızdırıldı!

Epic Games Store'un bugün ücretsiz vereceği gizemli oyunun Dragon Age Inquisition - Game of the Year Edition olacağı iddia edildi.

Oyuncuların sabırsızlıkla bekledikleri Epic Games Mega İndirim 2024, bugün saat 18:00 itibarıyla başlıyor. Yüzlerce oyunda cazip fırsatların sunulacağı promosyon, aynı zamanda sepette ekstra indirim sağlayan bir kupon da içerecek. Fakat indirimi heyecan verici kılacak asıl şey, her hafta ücretsiz verilecek gizemli oyunlar olacak.

Epic Games’in belirli dönemlerde gerçekleştirdiği bu özel kampanya, tabiri caizse kullanıcıların cüzdanlarına bayram ettiriyor. Geçmişte yüzlerce lira değerindeki AAA oyunların bedava dağıtıldığına şahit olmuştuk. Peki, 16 Mayıs’ta yani bugün verilecek ilk gizemli oyun ne olacak? Kısa süre önce Epic Games’in 16 Mayıs’ta ücretsiz dağıtacağı gizemli oyuna dair ipucu videosu yayımlandı.

Epic’in İlk Gizemli Oyunu Dragon Age Inquisition Mı?

İlk bakışta cyberpunk temalı bir yapım verilecekmiş gibi görünüyordu. Bunun da muhtemelen Watch Dogs: Legion olacağı tahmin ediliyordu. Fakat sızıntı konusunda usta bir isim olan billbil-kun‘dan farklı bir oyun ismi geldi. Dealabs forumunun ünlü yazarına göre platformun bugünkü gizemli oyunu Dragon Age Inquisition – Game of the Year Edition olacak.

epic games gizemli oyun dragon age

BioWare tarafından geliştirilen ve yayımcılığını Electronic Arts’ın üstlendiği rol yapma oyunu, Steam‘de 40 dolara (1.288 TL) satılıyor. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen oyun, her kararın bir ağırlığı olduğu ve eylemlerinizin çeşitli sonuçlar doğurduğu seçim odaklı bir anlatım sunuyor. Keşfedilecek dev bir dünya içeren Dragon Age Inquisition, genel olarak keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Steam’de yüzde 75 olumlu değerlendirmeye sahip olan RPG, Epic Games Mega İndirim’in ilk gizemli oyunu olabilir. Mağazadaki geri sayım bugün saat 18:00’da sona erecek. Dilerseniz, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu arada indirim başladığında çeşitli öneri listelerimizle karşınızda olacağız. Bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.