Epic Games’in Bir Sonraki Ücretsiz Oyunu Limbo Olacak!

Limbo yakında ücretsiz olarak sunulacak.

İlk kez 2010 yılında satışlara sunulan Limbo mobil ve bilgisayar platformunun yanı sıra konsollar için de çıkış yapmıştı. Yayınlanmasından bu yana yaklaşık 9 yıl geçmesine rağmen oyun hala düşük bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. Yapım yakında Epic Store’da ücretsiz olarak PC oyuncularıan sunulacak.

Playdead’in 2D platform oyunu olarak bilinen ve Steam’de 18.00 TL olarak satışlarını gerçekleştirmeye devam eden Limbo yakında Epic Store üzerinde ücretsiz hale gelecek. 18 Temmuz’a kadar Torchlight’ı ücretsiz olarak dağıtan Epic Store, 18 Temmuz’da da Limbo’yu oyunculara bedava olarak dağıtacak. Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen başarılı yapım bir de demoya sahip. Dileyen oyuncular Steam üzerinde yer alan demoyu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirler.

Kız kardeşinin akıbetini araştıran bir oğlanı canlandıracağımız yapımda engellerle dolu bir atmosfer de ilerlemeye çalışacağız. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan oyunda Türkçe dahil olmak üzere tam 14 farklı dil karşımıza çıkmıştı. Yayınlandığı dönem inceleme platformlarından tam puan alarak başarısını gözler önüne seren yapım milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştirmiş.

Limbo 18 Temmuz – 25 Temmuz tarihleri arasında Epic Store üzerinde ücretsiz olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol