Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in 26 Aralık Gizemli Oyunu Belli Oldu

Yılbaşı için 17 ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games'in 26 Aralık'ta dağıttığı ücretsiz oyun Human Resource Machine! 27 Aralık 19:00'a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz.

20 Aralık tarihinde ilk ücretsiz oyununu yayınlayan ve 17 günde 17 ücretsiz oyun yayınlayacak olan Epic Games bugün Human Resource Machine oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu. Tomorrow Corporation isimli bağımsız oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve dağıtıma sunulan Human Resource Machine indie bir bulmaca oyunu.

Güncel olarak Epic fiyatı 19 TL ve güncel Steam fiyatı 5.09 Dolar olan Human Resource Machine Epic Games Store’dan 27 Aralık 19:00 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde satın alınabilecek ve 19:00’dan sonra yerini başka bir ücretsiz gizemli oyun alacak.

Epic Games’ten Ücretsiz Indie Bulmaca Oyunu

Epic Games'in 26 Aralık Gizemli Oyunu Belli Oldu

Human Resource Machine her yeni seviyede patronumuzdan bir iş aldığımız ve küçük ofis çalışanımızı programlayarak otomatik bir şekilde bu işi yerine getirmeye çalıştığımız bir bulmaca oyunu. Bağımsız bir oyun stüdyosundan çıkan Human Resource Machine oldukça düşük seviyede sistem gereksinimleri istemekte. MacOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda da oynayabileceğiniz Human Resource Machine’i 27 Aralık 19:00 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Bağımsız bulmaca oyunu Human Resource Machine ek olarak Türkçe dil desteğine de sahip. Eğer İngilizcenizin oyunu oynamak için yetersiz kalacağından endişeleniyorsanız Tomorrow Corporation stüdyosu biz Türkiye’deki oyun severleri de düşünerek oyuna Türkçe dil desteği eklemeyi es geçmemişler. 27 Aralık 19:00 tarihine kadar Epic Games Store’a girerek ücretsiz bir şekilde Türkçe oynayabileceğiniz bu bağımsız bulmaca oyununu edinebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.