Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in 23 Mayıs’ta Vereceği Gizemli Oyun Sızdırıldı

Epic Games Store'un 23 Mayıs Perşembe günü ücretsiz dağıtacağı gizemli oyun sızdırıldı.

Kısa süre önce başlayan Mega İndirim kapsamında her hafta bir adet gizemli oyun vereceğini açıklayan Epic Games Store, dev kampanyanın başlangıcını Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition ile yapmıştı. 23 Mayıs’ta saatler 18:00’ı gösterdiğinde geri sayım bitecek ve bu oyunun yerini yeni bir yapım alacak.

Sızıntıların efendisi billbil-kun sayesinde bu oyunun ne olacağını erkenden öğrenmiş bulunuyoruz. Deadlabs yazarı, Epic Games’in ücretsiz vereceği sıradaki gizemli oyunun Farming Simulator 22 Standard Edition olacağını iddia etti. Giants Software tarafından geliştirilen popüler çiftçilik oyunu, 23 – 30 Mayıs tarihleri arasında talep edilebilecek.

Sıradaki Gizemli Oyun Farming Simulator 22 Olabilir

epic games gizemli oyun 23 mayıs

Farming Simulator 22, Epic Games’in mağazasında 340 liraya satılırken, Steam’de 20 dolar (güncel kur ile 643 lira) olarak fiyatlandırılıyor. Tabii, henüz kesinleşen bir durumun olmadığını belirtmekte fayda var, ancak billbil-kun’un tahminleri genellikle doğru çıkıyor. Dolayısıyla geri sayım bittiğinde karşımıza çıkacak gizemli oyun muhtemelen bugünden belli oldu.

Öte yandan Epic Games’in geçtiğimiz haftaki ücretsiz oyunu Dragon Age: Inquisition, Türkiye dahil bazı ülkelerde yasaklı olduğu için mağaza sayfasına erişilemiyor. Kullanıcılar, oyunu hesaplarına eklemek için sayfaya tıkladıklarında “Bu içerik şu anda platformunda veya bölgende mevcut değil” uyarısı ile karşılaşıyorlar. Epic, bu durumun yayıncı Electronic Arts‘tan kaynaklandığını açıkladı.

Epic Games Store’daki En İyi Ücretsiz Oyunlar

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.