Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Yeni Ay Yılı İndirimi’nde Son Saatler! Bu Oyunlar Kaçmaz

Seçili PC oyunlarında önemli oranda tasarruflar sunan Epic Games Yeni Ay Yılı İndirimi 2024 bugün sona eriyor. İşte değerlendirebileceğiniz bazı oyunlar.

Hemen her platform ve oyun, İngilizcede Lunar New Year olarak bilinen Çin Yeni Yılı şerefine çeşitli kampanyalar ve etkinlikler gerçekleştiriyor. Onlardan biri de Epic Games Store. Steam’in Türk lirasını kaldırarak tamamıyla dolara geçiş yapmasıyla birlikte oyuncuların gözündeki önemi daha da artan mağaza, seçili PC oyunlarında kaçırılmayacak indirimler sunuyor.

Kısa süreliğine geçerli olan Epic Games Yeni Ay Yılı İndirimi 2024 süresince yapılan her satın alımda ödeme esnasında yüzde 10 Epic Ödülü kazanıyorsunuz. Diğer bir deyişle, harcadığınız parayı ilgili oran kadar geri kazanıyorsunuz. Epic Ödülleriniz, ilgili satın alımı tamamladıktan 14 gün sonra hesabınıza aktarılır. Daha sonra bunları indirim elde etmek için kullanabilirsiniz.

FC 24 Epic Games İndiriminde 360 Liraya Düştü

Kampanyada değerlendirebileceğiniz birçok oyun mevcut. Dilerseniz, onların arasından gözümüze çarpan bazılarını kısaca sizlerle paylaşalım. Normalde 551 lira olan Grand Theft Auto V: Premium Edition, şu anda yarı fiyatına denk gelen 275 liraya satılıyor. Zombi türünü seviyorsanız, yüzde 40 indirime giren Dead Island 2’ye bakabilirsiniz. Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen survival odaklı The Lord of The Rings Return to Moria, 309 liradan 191 liraya düştü.

playstation store indirim fc 24

En büyük fırsatlardan biri olan EA Sports FC 24, yüzde 70 indirimle 360 liraya satın alınabiliyor. 2023’ün en çok satan oyunu Hogwarts Legacy, 1.099 liradan 659 liraya gerilerken, Ubisoft imzalı Assassin’s Creed Mirage 594 liraya satılıyor. Yüzde 50 indirimde olan diğer oyunlar arasında God of War, Indies Lies, The Crew Motorfest ve Star Wars Jedi Survivor bulunuyor.

Bunlar gibi daha sayısız oyunu Epic Games Yeni Ay Yılı İndirimi’nde daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Kampanya, 12 Şubat yani bugün saat 19:00’da sona eriyor. Hala vakit varken fırsatlardan yararlanmak isteyenlere duyurulur!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.