Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Yaz İndirimleri 60 TL Altı Oyun Önerileri

Epic Games Yaz İndirimleri başladı! 28 Temmuz'a kadar devam edecek olan kampanya, popüler oyunlarda yüzde 75'e varan tasarruflar sunuyor. Biz de sizler için 60 TL altına satın alabileceğiniz en iyi oyunların bir listesini çıkardık.

Yaz demek indirim demek! Eğer Steam Yaz İndirimleri‘nden tam olarak tatmin olmadıysanız, yeni başlayan Epic Games Yaz İndirimleri 2022‘deki fırsatlara göz atabilirsiniz. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla adından söz ettiren mağaza, 28 Temmuz’a kadar devam edecek olan kampanyası için startı verdi.

Epic Yaz İndirimi, popüler oyunlarda yüzde 75’e varan tasarruflar sunuyor. Açıkçası indirim kataloğu Steam’deki kadar geniş değil, ancak yine de değerlendirebileceğiniz çok sayıda fırsat var. Biz de bundan yola çıkarak, 60 TL altına satın alabileceğiniz en iyi oyunları bir araya getirdik.

Bunların bazıları geçmişte Epic Games tarafından ücretsiz verildi. Fakat kaçırmış olma ihtimalinizi göz önünde bulundurarak listemizde yer vermek istedik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan oyun önerilerimize geçelim.

Epic Games 60 TL Altı Oyunlar

Evil Dead: The Game 69 TL 51,75 TL

epic games yaz indirimleri 2022

Aynı adlı sevilen diziden ve filmlerden ilham alan Evil Dead The Game, Epic Games Yaz İndirimleri 2022’de mutlaka göz atmanız gereken oyunlardan. Ash, Scotty, Lord Arthur, Kelly Maxwell ve Evil Dead evreninden pek çok başka karakteri kontrol edebiliyorsunuz.

Gerçekçi görsellere sahip olan oyunda karanlığın ordularına karşı pompalı silah, elektrikli testere, satırlar ve çok daha fazlasını kullanabiliyorsunuz. Amacınız, dünyalar arasındaki geçidi kapatmak için gerekli parçaları bulmak.

Alan Wake 49 TL 29,40 TL

epic games oyun önerileri

Remedy klasiğini 4K kalitesinde görseller ile yenileyen Alan Wake Remastered, sinematik aksiyon-gerilim oyunu arayanları fazlasıyla tatmin edecektir. Psikolojik sorunlara sahip yazar Alan Wake, kayıp eşi Alice’i bulmak için umutsuz bir yolculuğa çıkıyor.

Karısının, Bright Falls adlı kasabadan esrarengiz ortadan kayboluşunu takip ederek, kendisinin yazmış olduğu varsayılan ama hiç hatırlamadığı bir korku hikâyesinin sayfalarını keşfediyor. Oyun ayrıca iki hikaye genişletmesi The Signal ve The Writer’ı da içeriyor.

Watch Dogs 2 269 TL 53,80 TL

60 tl altı oyunlar

Epic Games Yaz İndirimleri’ndeki en büyük fırsatlardan Watch Dogs 2’de teknoloji devriminin doğduğu San Francisco Körfez Bölgesi’nde yaşayan genç ve zeki bilgisayar korsanı Marcus Holloway olacaksınız. Ünlü bilgisayar korsanı grubu DedSec’e katılacak ve tarihin gördüğü en büyük bilgisayar korsanlığı eylemini gerçekleştireceksiniz. Oyunda farklı becerilerinizi geliştirecek ve uzaktan kumandalı araçlar yardımıyla şehrin altyapısını kontrol altına alacaksınız.

The Division 2 135 TL 40,50 TL

The Division 2

Ubisoft’un en sevilen oyunlarından biri olan The Division 2, 2019’daki ilk çıkışından bu yana içerik güncellemeleri almaya devam ediyor. Oyunda, savunmanın son kalesi olmakla görevlendirilmiş bir grup elit sivil ajandan oluşan Division’ın bir üyesisiniz. Amacınız, kıyamet sonrası Washington D.C’nin güvenliğini sağlamak. Son derece özgün ve geniş bir haritaya sahip olan yapım, tamamen kişiselleştirilebilir ajanlar ve teçhizatlar sunuyor.

World War Z: Aftermath 69 TL 41,40 TL

epic games yaz indirimi

Daha önce Epic Games’in verdiği ücretsiz oyunlardan biri olan World War Z: Aftermath, dünyanın zombiler tarafından yıkılmış yeni yerlerinde üç arkadaşınızla takım olarak ya da yapay zeka takım arkadaşlarıyla aç zombi ordularına karşı oynamanızı sağlıyor. 4K/60 FPS desteğine sahip oyun, Co-op zombi nişancılık deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyor.

Ruined King: A League of Legends Story 100 TL 59,99 TL

epic games 60 tl altı oyunlar

League of Legends evreninde geçen oyunlardan biri olan Ruined King: A League of Legends Story, geçtiğimiz yılın sonlarında ilk Riot Forge oyunu olarak karşımıza çıktı. Son derece sürükleyici bir sıra tabanlı RYO deneyimi sunan oyunda, League of Legends şampiyonlarından oluşan bir grup kuruyorsunuz. Hareketli Bilgewater şehriyle gizemli Gölge Adalar’ı keşfedecek ve Koridor Sıra Sistemi’ni deneyimleyeceksiniz.

Martha Is Dead 49 TL 36,75 TL

indirimli oyun

1944 İtalya’sında geçen, karanlık bir birinci şahıs psikolojik gerilim oyunu olan Martha Is Dead, Epic Games Yaz İndirimleri‘ndeki 60 TL altı oyunlar arasında yer alıyor. Alman ve Müttefik güçleri arasındaki çatışma yoğunlaşırken bir kadının hırpalanmış bedeni boğulmuş olarak bulunuyor. Oyun, gerçeği arayan ancak kendi de bazı sırlar saklayan genç bir kadının gözünden tarihin karanlık bir döneminde kaybın, ilişkilerin ve psikolojik unsurların bir keşfini sunuyor.

Wolfenstein: The New Order 179 TL 53,70 TL

Wolfenstein The New Order

Epic Games gizemli oyun kampanyasında verilen yapımlardan Wolfenstein: The New Order, Alternatif bir 1960’lar döneminde geçiyor. Çarpıcı ayrıntılara sahip sinematik tarafıyla akıcı bir anlatı sunan oyunda, Nazi savaş makinesini yerle bir etmeye yönelik zorlu bir görev için Avrupa’ya gidiyorsunuz. Direniş savaşçılarından oluşan küçük bir grubun yardımıyla, düşmanın en korunaklı tesislerine sızmaya çalışacak ve Nazilerin süper silahları kullanmasına engel olmak için mücadele edeceksiniz.

Dead by Daylight 99 TL 39,40 TL

Dead by Daylight epic games

Hayatta kalma-korku türünün en başarılı örneklerinden biri olan Dead by Daylight, oyunculardan birinin acımasız bir Katil’i ve kalan dört oyuncunun yakalanmaktan ve öldürülmekten kaçmaya çalışan Kurbanları oynadığı çok oyunculu bir deneyim sunuyor. Korku sinemasındaki kült filmlerden ilham alan oyun, atmosfer, müzik ve ürpertici mekanlarla sizi içine çekiyor.

Epic Games Yaz İndirimleri’ndeki Diğer 60 TL Altı Oyunlar

 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition – 164 TL 54,12 TL
 • Quake – 89 TL 35,60 TL
 • Europa Universalis IV – 79 TL 19,75 TL
 • Heavy Rain – 70 TL 35 TL
 • The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 75 TL 15 TL
 • Surviving Mars – 50 TL 12,50 TL
 • A Plague Tale: Innocence – 250 TL 50 TL
 • Beyond: Two Souls – 70 TL 35 TL
 • Sid Meier’s Civilization VI – 219 TL 32,85 TL
 • Crysis Remastered – 59 TL 20,65 TL
 • Frostpunk – 49 TL 12,25 TL
 • Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter – 149 TL 29,80 TL

Epic Games Yaz İndirimleri 2022’deki tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz. 60 TL altı Epic Games oyun önerilerimizi nasıl buldunuz? Aralarından satın almayı düşündüğünüz bir oyun var mı? Soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.