Epic Games Ve Nvidia İşbirliği İle Oyunculara Özel Fortnite Paketi Hediye Ediliyor!

Epic Games ve Nvidia oyuncuların yüzünü güldürecek.

200 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan ve tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam eden Fortnite yeni bir işbirliği ile oyuncuların yüzünü güldürecek.

Oyun dünyasının yakından tanıdığı Epic Games ve Nvidia yaptıkları işbirliği ile 29 Ocak’a kadar GeForce GTX 1060 veya GTX 1070 grafik kartı ya da bu kartlara sahip dizüstü oyun bilgisayarı satın alan kullanıcılara Özel GeForce Fortnite Paketi hediye edilecek. Stoklarla sınırlı olacak olan bu hediyeden faydalanmak isteyen kullanıcıların belirtilen ürünlerden en az bir tane almaları gerekiyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılar GeForce GTX 1060, GTX 1070 veya GTX 1070Ti grafik kartlarından birini ya da bu kartlara sahip olan bilgisayarlardan birini satın alarak bu özel hediyeye sahip olabilirler. Özel paketin içerisinde oyuncuların Fortnite’ın oyun içi mağazasında diledikleri gibi harcayabilecekleri 2000 V-Papel yer alacak. Buna ek olarak Karşı Saldırı kostüm seti de oyunculara verilecek. Set nadir eşya sınıfındaki Refleks Kıyafeti ve Metal Bumerang Planörü yanında Sıra dışı nadirlik sınıfındaki Köşeli Kazmadan oluşacak. Ayrıca bu setle Müdahale Çantası Sırt Süsü de oyunculara sunulacak.

Belirtilen kampanya 29 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol