Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, 666 TL Değerindeki Ünlü Oyunu Bedava Verecek

Epic Games Store'un bu haftaki bedava oyunu, Steam'de 21,69 dolar (666 TL) fiyatla satılan Dakar Desert Rally olacak.

Epic Games’in vereceği sıradaki bedava oyunu merak edenleri şöyle alalım. Mağaza, Steam’de 21,69 dolara (güncel kur ile 666 TL) satılan Dakar Desert Rally‘i ücretsiz dağıtacak. Saber Interactive imzalı ünlü yarış oyunu, 15 – 22 Şubat tarihleri arasında ücretsiz alınabilecek. Tek yapmanız gereken, vakit geldiğinde bu sayfadan Yükle butonuna tıklamak. Oyun bu sayede kalıcı olarak kütüphanenize eklenmiş olacak.

İlk olarak Ekim 2022’de piyasaya sürülen Dakar Desert Rally, geliştirilmiş en büyük arazi ralli yarışı macerası olarak tanımlanıyor. Motosiklet, araba, kamyonet, dört çeker ve SSV’lerden oluşan lisanslı araçların bulunduğu geniş bir seçenek havuzu sunan oyun, hız ve heyecanı doruklarda tatmanızı sağlıyor. Çevrimiçi çok oyunculu yarışlarda rekabet edebilir veya tek oyunculu çevrimdışı modda uçsuz bucaksız arazilerde dolaşabilirsiniz.

Epic Games’in Bedava Oyunu Dakar Desert Rally

epic games dakar desert rally

Oyun, dört mevsimin tamamını ve tam bir gece gündüz döngüsünü içeriyor. Devasa kum fırtınaları, kavurucu çöl güneşi, şiddetli yağan yağmur ve kar ya da derin çamurlarla yüzleşirken kazanmak için bu zorlukları aşıp rakibinizi geride bırakmalısınız. Dakar Desert Rally Steam incelemeleri şu anda ‘Karışık’ olarak görünse de, Epic Games Store’da ücretsizken kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Öte yandan, bu haber yazıldığı sırada Doki Doki Literature Club Plus ve Lost Castle oyunları için hala vaktinizin olduğunu hatırlatalım. Toplam değeri 650 TL’yi bulan her iki yapımı da 15 Şubat Perşembe saat 19:00’a kadar ücretsiz alabilirsiniz. Daha sonra sahneyi sıradaki Epic Games ücretsiz oyun alacak. Yeni Ay Yılı İndirimleri’nin sona ermesiyle Epic de zam furyasına katıldı. FC 24, The Witcher 3 ve Read Dead Redemption 2 dahil çoğu oyunun fiyatı ciddi oranda yükseldi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.