Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Ücretsiz Oyunları İndirmeye Sunuldu (30 Haziran)

Bu haftanın Epic Games Store ücretsiz oyunları belli oldu.

Epic Games ücretsiz oyunu belli oldu. Bugün, 30 Haziran 2022’den itibaren 7 Temmuz TSİ 18.00’a kadar oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Aldığınız oyunların tümü sonsuza kadar sizde kalacak. Bu haftanın oyunları, geçtiğimiz haftanın oyunlarına kıyasla oldukça güzel.

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunları ise Hood: Outlaws & Legends, Geneforge 1 – Mutagen ve Iratus: Lord of the Dead oldu. Oyunları almak ise çok basit; 7 Temmuz’a kadar Epic Games Store’da kimlik bilgilerinizle oturum açın ve Bu Sayfayı ziyaret edin, ardından her ürünün sayfasına ayrı ayrı girin ve ve “Sipariş Ver” seçeneğine tıklayın. Artık oyunlar sonsuza kadar kitaplığınızın bir parçası olacak.

Epic Games Ücretsiz Oyunları – 30 Haziran

Epic Games Ücretsiz Oyun

Oyunların toplam değeri 189 TL ve bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunları arasında her türden sağlam oyunlar var diyebiliriz. Bu haftanın oyunları ise şöyle:

  • Hood: Outlaws & Legends, Robin Hood efsanelerine dayanan İngiltere’nin karanlık ve çarpık bir versiyonunda geçen büyüleyici bir PvPvE yapım. Bir hırsız ekibine liderlik ederek sandıkları çalmak ve servetlerini en fakirler arasında dağıtmak için bir grup rakip ve devlet muhafızları ile rekabet etmek zorunda kalıyoruz.
  • Geneforge 1 – Mutagen ise, yaşam yaratma gücüne sahip bir sihirbaz olan Shaper’ı kontrol ettiğimiz uzaylı bir fantezi dünyasında geçen bir RPG oyunu. Bir alete, bir tuzağa, bir orduya mı ihtiyacınız var? Her şeyi kendiniz yapabilirsiniz. Her emrinize uyan güçlü canavarlar yaratabilirsiniz.
  • Iratus: Lord of the Dead isimli oyunda ise, oyuna adını veren büyücü rolünde karanlığın güçleri için savaşırken bulacağımız taktiksel bir RPG macerasına atılıyoruz. İskeletler, zombiler, ölüm perisi ve daha birçok ölümsüz yaratıkla birlikte itaatkar bir ölümsüzler ordusunu kontrol ediyorsunuz. Bu Epic Games ücretsiz oyununun Türkçe dil desteğine sahip olduğunu da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.