Epic Games Tarafından Ücretsiz Olarak Verilecek Oyunlar Belli Oldu

8 Ekim 2020 tarihinde Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak dağıtılacak oyunlar belli oldu. ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam ücretsiz olarak belirtilen tarihlerde ücretsiz olarak verilecek.

Her hafta ücretsiz oyunları kullanıcılarına sunmaya devam eden Epic Games Store, önümüzdeki hafta 80 TL değerinde ki iki oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunacak. 8 Ekim 2020 tarihinden itibaren dileyen herkes Epic Games Store’da bulunan hesaplarına Rising Storm 2: Vietnam ve ABZU oyunlarını ücretsiz olarak alabilirler. Özellikle önümüzdeki hafta verilecek olan ABZU oyununu kaçırmamanızı tavsiye ederim.

ABZU

Giant Squad tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan ABZU, Journey ve Flower oyunlarının sanat yönetmeni tarafından tasarlanmış olan bir su altı macera oyunudur. Oyuncular ABZU ile birlikte gizem, rengarenk ve hayat dolu bir okyanus deneyimi elde edecekler. Gerçek canlılara dayalı yüzlerce benzersiz türü keşfet ve zengin deniz yaşamıyla güçlü bir bağlantı kurabilir birbirlerine ve avcılara yöntemsel olarak karşılık veren binlerce balık sürüsüyle etkileşimde bulunabilirsiniz. Harika çizilmiş grafikleri ile su dünyasına yapacağınız seyahat ile birlikte destansı deniz manzalarını seyredebilir ve eşine rastlanmamış su ekosistemlerini keşfedebilirsiniz. Oyunun Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Rising Storm 2: Vietnam

Antimatter Games tarafından geliştirilen ve Tripwire Interactive tarafından yayınlanan Rising Storm 2: Vietnam, 64 oyuncuya kadar desteklenen 20’den fazla haritası ile birlikte ABD Ordusu ve Deniz Kuvvetleri, PAVN/NVA, NLF/VC, Avustralyalılar ve ARVN kuvvetleri de dahil olmak üzere, 50’den fazla silah ve 4 uçurulabilen helikopter’in yanı sıra mayınlar, tuzaklar ve tünellerde Vietnam savaşını deneyimleyebilmenize olanak sağlıyor. Oyunun Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol