Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store’un Veri Tabanı Sızdırıldı! Birçok Oyun İfşa Oldu

Epic Games Store'a ait veri tabanının sızdırılmasıyla henüz çıkmayan birçok oyun ifşa oldu. Bunlar arasında Red Dead Redemption, The Last of Us Part 2, Final Fantasy 16, Turok ve daha fazlası bulunuyor.

Epic Games, büyük bir sızıntıyla gündemde. Şirketin PC oyun mağazasında listelenen tüm oyunları gösteren bir veri tabanı internete sızdırıldı. Bu haber yazıldığı sırada erişilemeyen EpicDB adlı web sitesi, Red Dead Redemption ve The Last of Us Part 2 dahil henüz PC portu duyurulmayan pek çok oyunun ifşa olmasına yol açtı.

Rockstar Games’in 2010 yapımı ilk RDR oyununu bilgisayara getirmeyi planladığı uzun zamandır konuşuluyordu. Sızdırılan veri tabanına göre PC versiyonunun dosya boyutu 10.30 GB olacak. Eurogamer‘a konuşan Epic Games sözcüsü, “Bu gece bir güncelleme yayımladık, böylece üçüncü taraf araçlar Epic Games Store kataloğundaki yayınlanmamış yeni ürün isimlerini ortaya çıkaramayacak” dedi.

Epic Games Store’un Veri Tabanı İfşa Oldu

epic games store veri tabanı

Veri tabanında ortaya çıkan oyunların bazıları kod adlarıyla listelenmiş vaziyette. Örneğin; Saber Interactive’in Turok adlı bir projenin olduğu görülüyor. Bunun yeni bir oyun mu yoksa yeniden düzenleme mi olduğu ise bilinmiyor. 2019’dan bu yana geliştirilmekte olan BioShock 4‘ün “Parkside” adı altında üzerinde çalışıldığı herkes tarafından biliniyor.

Söz konusu yapım, 2K tarafından geliştirilmekte olan birkaç oyundan biri olarak listeleniyor. Veri tabanı ayrıca “Utah” kod adlı bir Sony Interactive Entertainment projesinin aslında bir The Last of Us Part 2 PC portu olduğunu gösteriyor. Kısa süre önce oyunun çoktan tamamlandığı ve hazır olduğu, ancak dizinin ikinci sezonu ile eş zamanlı yayımlanması için bekletildiği bildirilmişti.

Epic Games Store’un veri tabanından alınan ekran görüntülerine ResetEra‘dan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.