Epic Games Store’un Bu Hafta Ücretsiz Olarak Sunduğu Oyunlar Belli Oldu

Epic Games Store'un bu hafta ücretsiz olarak verdiği oyunlar yayınlandı. Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2 oyunları şimdi ücretsiz olarak alınabilir.

Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan Epic Games Store‘un bu hafta ücretsiz olarak dağıtacağı iki oyun belli oldu. Epic Games Store, 22 – 29 Ekim tarihleri arasında geçerli teklif dahilinde ücretsiz olarak Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2‘yi ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca önümüzde ki hafta vereceği iki oyunda belli oldu, bunlar; Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Epic Games Store’un ücretsiz olarak sunduğu ilk oyun Double Fine tarafından geliştirilen ve Majesco Entertainment tarafından yayınlanan Costume Quest 2. Epic Games Store’un ücretsiz olarak sunduğu bir diğer oyun ise keşif ve hikaye unsurlarını öne çıkaran bir birinci şahıs psikolojik korku oyunu olan Layers of Fear 2. Bloober Team tarafından geliştirilen ve Gun Media tarafından yayınlanan oyunda Arkadiusz Reikowski tarafından bestelenen, George Strezov tarafından yönetilen Sofya Session Orkestrası tarafından çalınan orijinal oyun müzikleri yer alıyor.

Hem Costume Quest 2’yi hem de Layers of Fear 2 oyunlarını ücretsiz olarak şimdi Epic Games Store hesabınız ile giriş yaparak ücretsiz bir şekilde hesabınıza ekleyebilir ve oyunları indirerek tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Epic Games Store, 29 Ekim tarihinden itibaren Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered oyunlarını ücretsiz olarak verecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol