Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store’da 17TL Değerindeki Solitairica Ücretsiz Oldu

Epic Games Store'da 15 günlük ücretsiz oyun dağıtma süreci devam ediyor. Son olarak ücretsiz olan oyun 17TL değerindeki Solitairica.

Epic Games Store‘da 15 günlük ücretsiz oyun dağıtma süreci devam ediyor. Son olarak ücretsiz olan oyun 17TL değerindeki Solitairica.

Epic Games Storeda 17TL Degerindeki Solitairica Ucretsiz Oldu 2

Oyun rogue-like ögeleri taşıyor ve RYO savaş mekaniklerini Solitairica dünyasına taşıyor. Amacımız sürekli değişen düşmanları yenerek İmparator Stuck’u devirmek. Oyun Solitairica diyarındaki Myriodd kıtasında geçiyor. Oyunda birleştirilecek tonla eşya ve büyü yer alıyor. Oyunun amacı sürekli ölerek yeni kart desteleri toplamak. Oyunda bulunan 4 adet kart türlerinden size yatkın olanların en iyilerini toplamalısınız. Her öldükten sonra daha da güçlü bir desteyle düşmanlarınızı alt etmelisiniz.

Oyunu almak için Epic Games Store hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra Mağaza kısmından ”Ücretsiz Oyunlar” sekmesine gelmelisiniz. Daha sonra Solitairica’ya tıklayarak ”Sipariş Ver” demeniz yeterli. Oyun bir kez aldıktan sonra sonsuza kadar sizin olacak. Oyunu almak için 30.12.2020 19.00’a kadar vaktiniz var.

Solitairica Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2
  • İşlemci: 1.8 GHz, Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 8800 veya ATI 2900 veya Intel HD4000
  • DirectX: Sürüm 9.0c

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.