Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games Store, her hafta olduğu gibi önümüzdeki Perşembe gününe kadar iki ücretsiz oyun yayınladı ve 28 Temmuz'daki ücretsiz oyunu da duyurdu.

Epic Games Store ücretsiz oyunu belli oldu. Her Perşembe TSİ 18.00’da yeni ücretsiz oyun duyuruları almaya alıştık. Bunun yanı sıra Epic Games Yaz İndimleri‘nin başladığını da sizlere hatırlatalım. Buradan da 60 TL altı oyun önerileri listemize ulaşabilirsiniz.

Bu haftanın Epic Games Store ücretsiz oyunu savaş oyunu Tannenberg ve dükkan sahibi simülasyonu Shop Titans olarak açıklandı ve 28 Temmuz’a kadar talep edilebilir olacak. Shop Titan, mikro ödemeler konusunda çokça eleştiri alan bir oyun ancak Tanneberg fazlasıyla beğenilen bir yapım. Her iki durumda da, her zaman olduğu gibi Epic Games Store, hayranların önümüzdeki hafta neler bekleyebileceğini açıkladı.

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu

Bu oyunların yerini 28 Temmuz’da Çim Biçme Simülatörü alacak ve 4 Ağustos’a kadar mevcut olacak. Lawn Mowing Simulator‘da benzersiz zorluklar, çeşitli eklentiler ve yükseltmeler içeren 12 biçme makinesiyle birlikte çim biçme işinizi sıfırdan kurabileceksiniz. Ayrıca kariyer modu, serbest mod ve her detayın inanılmaz derecede eksiksiz olduğu bir meydan okuma modu ile oynayabileceksiniz.

Örneğin, zemin kontrolleri yapmanız, bıçak yüksekliğini ayarlamanız ve motor yüküne dikkat etmeniz gerekecek. Bu oyun kesinlikle herkese göre değil ancak simülasyon hayranları Epic Games Store ücretsiz oyunu Lawn Mowing Simulator‘a bayılacak.

Bunun gibi birçok oyundan biri ancak çevrimiçi olarak en çok dikkat çeken en sonuncusu Power Wash Simulator’dı. Bahsettiğimiz yapımın Game Pass’e eklendiğini de sizlere hatırlatmış olalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.