Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store ‘Başarımlı Oyunlar’ Filtresi Ekledi

Epic Games Store sayfasında yapılan bir güncelleme sayesinde oyunların başarım içerip içermediğini rahatça görebileceksiniz.

Epic Games Store, özellikle büyük bir indirim söz konusu olduğunda, oyuncular için popüler bir seçim olmaya devam ediyor. Epic Games’in dijital mağazası, 2018’de piyasaya çıktığından beri sevilen büyük bütçeli ve sevimli bağımsız oyunlarla genişlemeye devam etti.

Epic Games Store’a eklenen son özelliklerden bir tanesi de oyunlarda başarım kazanımıydı. Bu yeni başarım sistemi, konsol rakipleri PlayStation ve Xbox’a benziyor ve bu başarımların her biri, XP değerlerine göre dört katmana ayrılıyor. Bunlar, her biri kategoriye göre belirli bir miktarda XP veren Bronz, Gümüş, Altın ve Platin kategorileri.

Epic Games Store’a Başarım Filtresi Eklendi

Epic Games Store

Başarım sistemi eklenmiş olsa da, şu anda bunu destekleyen yalnızca belirli sayıda oyun mevcut. Epic Games Store, başarımları içeren tüm kitaplığından yaklaşık üç düzine oyunla kademeli olarak başarıları destekleyecek oyunlar eklemeye devam ediyor. Bu oyunlardan hangilerinin başarımlara sahip olacağıyla ilgilenen oyuncular için kısa süre önce mağazaya yeni bir arama filtresi ekledi.

Başarım filtresi, Epic Games mağazasının tarayıcısının özellikler sütununda, Tek Oyunculu, Denetleyici Desteği ve Rekabetçi gibi diğer seçeneklerin bulunduğu alanda yer alıyor. Mevcut liste küçük olsa da, daha fazla oyun başarılarla desteklendikçe bu filtre altında sunulacak oyunların miktarı artacaktır. Başarımlara sahip oyunlardan bazıları Epic Games Store‘da yüzde 70’e varan indirimlerle satışta. Profillerine biraz daha XP eklemek isteyen Epic Games mağazasının kullanıcıları, bu yeni özellikle genel toplamlarına ekleyebilecek belirli oyunları kolayca bulabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.