Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Epic Games Store ‘Başarılarım’ Bölümünü Güncelledi

Epic Games Store, işlevselliği geliştirmek ve uygulamayı gelecek özelliklere hazırlamak için 'Başarılarım' arayüzünü güncelledi.

Epic Games Store son birkaç yılda başarılı bir şekilde kendine bir yer edinmiş olsa da, özelliklerinin çoğu hala oldukça yeni ve rafine edilmemiş durumda. Örneğin, EGS’nin başarımları ele alma şekli oldukça ilkeldi ancak uygulamanın en son güncellemesi tüm arayüzü baştan aşağıya yeniledi.

Bugünden itibaren Epic Games Store, bir kullanıcının oyun içi ilerlemesini daha iyi göstermek ve ayrıca ziyaretçilerin daha ayrıntılı bir sete erişmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış yeni ve geliştirilmiş bir “Başarımlarım” alanıyla güncellendi. Kullanıcı arayüzünün bu yenilenmesinin yanı sıra, EGS kullanıcıları artık tamamen yeni olan birkaç özelliğe de erişebilecek. Bunun yanı sıra yakında duyurulacak bazı özellikler de açıklandı.

Epic Games Store Güncellemeleri Hızlandırdı

Epic Games Store

Başarımlı oyunlara göz atmayı sağlayan önceki Epic Games Store güncellemesinin üzerine inşa edilen yeni ve geliştirilmiş Başarımlarım arayüzü, oyuncuların oyun içi başarımlarını daha uyumlu ve mantıklı bir şekilde göstermelerine olanak sağlamak için oluşturuldu. Artık diğer oyuncuların profilini ziyaret edebilir ve şimdiye kadar neler başardıklarını görebilirsiniz. Özel Başarımlar sekmesi, bir kullanıcının oynadığı her oyun için ilerlemeyi hızlı bir şekilde görüntülemesine izin verecek ve oyunları başarım durumlarına göre filtreleme yeteneği ile birlikte çalışacak.

Oyuncular artık yeni Epic Games Store profillerinin gizlilik durumunu, yabancıların ilerlemelerini görmelerini isteyip istemediklerine bağlı olarak değiştirme olanağına da sahip olacak. Bu kullanıcı arayüzü güncellemesinin yanı sıra Epic, karışıma bazı yeni özellikler ekleyeceğinin de sinyalini verdi. Derecelendirme ve Anket özellikleri de yakında karşınıza çıkacak. Bunlar, bir oyun oynadıktan sonra zaman zaman ortaya çıkacak ve oyuncudan oyunun topluluk derecelendirmelerini doldurması için onunla ilgili birkaç soruyu yanıtlamasını isteyecek.

Epic Games Store

Genel olarak güncelleme, Epic Games Store‘un uygulamayı genel olarak değiştirme ve iyileştirme konusundaki son çabalarının küçük bir parçası gibi görünüyor. Geçen ay Epic, son kullanıcının uygulamayı kullanırken deneyimini iyileştirmek için oyun kitaplığı kullanıcı arayüzünü değiştirdi; yakın ve uzak gelecekte çok daha fazla öge güncellemesi ve arayüz değişikliği olacağı çok açık.

Aslında Epic’in EGS kullanıcıları için hazırladığı bir sonraki büyük güncelleme, tüm arkadaş davetlerini, istek listesi bildirimlerini ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzünde diğer çeşitli açılır pencereleri barındıran özel bir bildirim merkezi ögesi. Tüm bu uygulama güncellemeleri ve özellik sürümlerinin yanı sıra Epic, Nisan ayında çıkacak ve daha fazla oyuncuyu mağazaya çeken iki ücretsiz oyunu açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.