Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store, 745 TL Değerindeki İki Oyunu Bedava Veriyor

Epic Games Store'un bu hafta bedava dağıttığı oyunlar 745 TL değerindeki Cat Quest II ve Orcs Must De! 3 oldu.

Epic Games Store, her perşembe olduğu bugün de ücretsiz oyunlar veriyor. Geçtiğimiz hafta Industria ve Lisa: Definitive Edition‘ı bedava dağıtan mağaza, 2 – 9 Mayıs arasında iki keyifli yapım daha sunuyor. Steam’deki satış fiyatları 23 dolar (745 TL) olan Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3, bugün saat 18:00 itibarıyla talep edilebilecek.

Yapmanız gereken tek şey oyunların mağaza sayfalarına gitmek ve sağ kısımdaki Yükle butonuna tıklamak. Bazı kullanıcılar ücretsiz oyunlar kalıcı mı diye merak ediyor olabilir. Evet, bedava dağıtıldığı süre boyunca bir oyunu hesabınıza bir kez eklediğinizde kalıcı olarak sizin oluyor. Böylece dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın

epic games ücretsiz oyun 2 mayıs

Kedi ve köpeklerin yaşadığı fantastik diyarda geçen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cat Quest II‘de tek başınıza veya arkadaşınızla beraber kedi veya köpek olarak oynayabilirsiniz. Büyüyle dolu bir dünyada görevler yapabilir, canavarları alt edebilir ve ganimet toplayabilirsiniz. Ayrıca Daha güçlü bir savaşçı olmak için kılıçlar, asalar ve daha fazlasında ustalaşabilirsiniz.

Kendine has mizahı, bol aksiyonu ve birbirinden ilginç tuzakları ile tanınan ödüllü Orcs Must Die! serisi, 2021 yılında çıkan üçüncü oyunu ile geri döndü. Seriye yeni gelen Savaş Senaryoları, oyuncuları kurulan en büyük Orc ordularıyla karşı karşıya getiriyor. Kurulabilen Savaş Makineleri oyunculara bu işgalcileri yıkmak, bıçaklamak, kül etmek ve parçalara ayırmak için gerekli araçları sağlıyor.

Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3 oyunlarını 9 Mayıs‘a kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz. Söz konusu tarihte bu iki oyunun yerini steampunk temalı taktiksel rol yapma oyunu Circus Electrique alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.