Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store, 465 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store, bu hafta Steam değeri 14,39 dolar olan hikaye odaklı rol yapma oyunu Circus Electrique'i ücretsiz veriyor.

Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyununu almanın vakti geldi. Saber Interactive tarafından yayımlanan rol yapma oyunu Circus Electrique, 9 Mayıs’tan 16 Mayıs’a kadar bedava dağıtılacak. İlk olarak 2022 yılında piyasaya sürülen yapım, Steam’de 14,39 dolara satılırken, Epic Games mağazasında 110 TL’den alıcı buluyor.

Bugün saat 18:00 itibarıyla mevcut ücretsiz oyunlar Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3’ün yerini alacak olan Circus Electrique, kısmen hikaye odaklı RPG, kısmen taktik, kısmen de yönetim oyunu olarak tanımlanıyor. Sıradan Londralılar gizemli bir şekilde azılı katillere dönüşünce, şehri kurtarma görevi gösterinin gerekli becerilere sahip sirkteki performans sanatçılarına düşüyor.

Circus Electrique Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

epic games ücretsiz 9 mayıs

Viktorya döneminin tipik karakterleri ve klasik steampunk temasından ilham alınarak tasarlanan bir dünyaya sahip olan oyunda dünyanın dört bir yanından gelen en yetenekli performans sanatçılarını işe alıp eğiterek sirki yeniden eski görkemli günlerine getirip geliştirmeniz gerekiyor. Oyuncuları taktiksel sıra tabanlı çatışmalara sokan Circus Electrique, Steam’de yüzde 73 olumlu değerlendirmeye sahip.

Bu oyunun yanı sıra Firestone: Online Idle RPG için çeşitli ödüller içeren bir paket de ücretsiz veriliyor. Elmas, sandık, skin ve çok daha fazlasının yer aldığı paketin değeri 100 doları aşıyor. Hem bunu hem de Circus Electrique’i 9 Mayıs saat 18:00’dan 16 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz bir şekilde hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.