Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store, 39 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Veriyor!

Epic Games Store'un yeni haftada vereceği ücretsiz oyun, 39 TL değerindeki Unrailed! oldu. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz oyun, 11 Ağustos'a kadar bedava alınabilecek.

İsmi ücretsiz oyun ile eşdeğer hale gelen Epic Games Store, her perşembe olduğu gibi bugün de hediye oyun veriyor. Geçtiğimiz hafta 108 TL değerindeki Lawn Mowing Simulator‘ı bedava yapan mağaza, tek kuruş para vermeden kütüphanenize yükleyebileceğiniz yeni oyununu duyurdu.

Epic Games’in bu haftaki bedavası, arkadaşlarla oynanacak online oyunlar arayanlar için geliyor. Yöntemsel olarak oluşturulan sonsuz sayıda dünya boyunca bir tren yolu kurmak için arkadaşlarınızla birlikte çalışmanız gereken, çok oyunculu ve eşli bir oyun olan Unrailed!, bugünden 11 Ağustos’a kadar ücretsiz olacak.

Unrailed!, 11 Ağustos’a Kadar Ücretsiz

epic games store ücretsiz oyun

Indoor Astronaut tarafından geliştirilen 39 TL değerindeki tren yolu yapma oyunu, eğlenceli olduğu kadar zorlayıcı bir deneyim sunuyor. Karşılaşacağınız şeylere karşı hazırlanmak için treninizi geliştirmeniz gerekiyor. Treninin yolun sonunu görmemesi adına tren yolunu uzatmak için kaynak toplamanız ve yeni yollar yapmanız lazım. Bu süreçte iş birliği ve koordinasyon ise çok önemli.

Son derece basit bir kontrol arayüzüne sahip olan Unrailed!, 4 farklı zorluk seviyesi, dinamik hava durumu ve tekrar oynatma sistemi gibi özellikler barındırıyor. Tek bir ekipte en fazla dört oyuncuya kadar eşli olarak oynayabilir ya da ikiye karşı ikili oyunda arkadaşlarınıza karşı becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Daedalic Entertainment tarafından yayınlanan Epic Games ücretsiz oyunu bu sayfadan kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Unrailed! Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • İşlemci: 2 GHz Dual Core
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 520
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.