Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, Sevimli Macera Oyununu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store, renkli ve piksel grafikleriyle sevimli bir macera sunan Turnip Boy Commits Tax Evasion'ı bedava dağıtıyor.

Steam’in Türk lirasına yüz çevirmesiyle değeri artan Epic Games Store, düzeli olarak ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 454 TL değerindeki Tandem: A Tale of Shadows ve The Evil Within 2‘yi dağıtan mağaza, bu kez de son derece sevimli bir macera oyunu olan Turnip Boy Commits Tax Evasion‘ı bedava sunuyor.

Normalde 25 TL olan bağımsız oyun, bugün saat 18:00 itibarıyla erişime açılacak. Snoozy Kazoo tarafından geliştirilen yapım, ilk olarak 2021 yılında piyasaya sürüldü. Retro tarzı grafiklere ve mizahi bir hikayeye sahip olan oyun, baş karakter Turnip Boy’un bir vergi kaçağı olduğunu ve belediye başkanının ondan gizemli bir evrakı bulmasını istemesiyle başlıyor.

Aslen turp olan karakterimizi yönlendirirken bulmacaları çözüyor, irili ufaklı düşmanlarla savaşıyor ve çeşitli görevleri yerine getiriyoruz. Oyun tamamen sebzelerin dünyasına geçmekle birlikte, gerçek hayata dair göndermeler ve espriler de içeriyor.

Beklentiyi fazla yüksek tutmadan kısa ve keyifli bir deneyim için göz atabilirsiniz. Eğer bağımsız oyunlar ve hafif mizahi temalar ilginizi çekiyorsa, oyunu denemekten keyif alabilirsiniz. Turnip Boy Commits Tax Evasion, 2 Kasım (bugün) saat 18:00’dan 9 Kasım’a kadar ücretsiz alınabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.