Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Epic Games, PlayStation 4 ve Xbox One Platformlarındaki Oyuncuların Çapraz Oynamayı Hak Ettiklerini Belirtti!

Fortnite'a çapraz platform desteği gelebilir. Oyunun yaratıcısı PlayStation 4 ve Xbox One platformunun çapraz oynama özelliğini ak ettiğini söyledi.

Öğlen yaptığımı Fortnite haberinde oyuna kısa süreliğine 50’ye 50 oynama modunun getirildiğini belirtmiştim. Bu modun 8 Aralık – 17 Aralık tarihleri arasında oynanabilir olduğunu sizlere yeniden hatırlatarak sıradaki haberime geçmek istiyorum.

Yaklaşık 22 milyon satış rakamlarını deviren ve bu rakamı sürekli arttırmaya yönelik çalışmalar yapan Epic Games, dün Los Angeles’ta gerçekleştirilen Oyun Ödülleri töreninde Fortnite ile ilgili kısa ipuçları verdi. Günümüzdeki popüler özelliklerden birisi olarak gösterilen çapraz platform desteği, dün Epic Games ile bir kez daha gündeme geldi. Epic Games’in yaratıcısı ve yönetmeni olan Donald Mustard, 2017 Oyun Ödülleri gecesinde çapraz platform desteği hakkında konuştu. Mustard, PlayStation 4 ve Xbox One platformu oyuncularının çapraz platform desteğini hak ettiklerini belirtti.

Sunucu Geoff Keighley’e göre Mustard, Fortnite’a getirmeyi planladıkları özellikler arasında yer alan çapraz platform desteğini ağzından kaçırmış. Tabii bu Keighley ne kadar doğru bir bilgi paylaştı henüz bilinmiyor. Ancak Mustard’ın açıklamasına göre Fortnite’a çapraz platform desteği gelebilir. Son aylarda çapraz platform özelliğine destek veren Microsoft’ta bu konuda bazı geliştiricilerle masaya oturacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol