Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Ne Kadar Süre Daha Ücretsiz Oyun Verecek? Firmadan Açıklama

Epic Games Store'da ne kadar süre daha ücretsiz oyun dağıtılacağı netleşti. Şirketten resmi açıklama geldi.

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyaları ne kadar sürecek? Nihayet bu soruya cevap aldık. Mağaza, dağıttığı bedava oyunlar ile kalbimizi kazanırken, Steam’e de dişli bir rakip olmaya çalışıyor. Oyun fiyatlarının alıp başını gittiği ve ekonomik olarak zorlu günler geçirdiğimiz şu dönemlerde cebimizi bir hayli rahatlatan mağaza, ne zamana kadar bu kampanyayı sürdüreceklerini açıkladı.

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Unreal Fest 2023 sayesinde, Epic Games’in 2024 yılı boyunca da ücretsiz oyun vereceğini öğrendik. Yeni bir duyuru yapan şirket, “Ücretsiz oyun programı, 2023 yılı boyunca ve bir sonraki yıl da devam edecek.” açıklamasıyla yüreklerimize su serpti. Önümüzdeki yılda da her perşembe ücretsiz oyunları almaya devam edebileceğiz.

Epic Games, 2024’te de Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Epic Games Ne Kadar Süre Daha Ücretsiz Oyun Verecek? Firmadan Açıklama

Ayrıca Epic, oyuncuların avantaj elde etmesi için tasarlanan program olan Epic Ödülleri hakkında da açıklamalarda bulundu. Şirket, satın aldığınız her oyun için oyunun fiyatının yüzde 5’i kadar geri ödeme yaptığı bu sistemi devam ettirmek istediğini açıkladı. Özetle, ücretsiz oyunlarla kütüphanemizi doldurmaya devam eden mağaza, ufak da olsa her oyunda bizlere geri ödeme yapmaya da devam edecek.

Bu arada, yalnızca Epic Games Store’un dağıttı ücretsiz oyunları değil; Steam, GOG ve diğer birçok oyun platformunun dağıttığı ücretsiz oyun fırsatlarından her zaman haberdar olmak için Ücretsiz Oyunlar sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Kampanyalar bölümümüzden tüm önemli oyun ve teknolojik ürün indirimlerini de takip edebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.