Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: En İyi Bağımsız Oyunlar

Epic Games kapsamında muhteşem cuma indirimleri başladı. Bu listemizde en iyi bağımsız oyunları derledik.

Steam’in karşısında yer alan ve şu anda platformun aksine Türk Lirasıyla beraber oyunları satışta tutan Epic Games’te bildiğiniz üzere Muhteşem Cuma indirimleri başladı. Bu kapsamda yüzde 33’lük bir indirim kuponu ile beraber 199,99 TL veya üzeri olan tüm oyunları ucuz bir şekilde satın alabiliyor ve elinizdeki maddiyatı değerlendirebiliyorsunuz.

Epic Games’te yer alan indirimli ve en iyi bağımsız oyunlar kısmına geçmeden önce Simülasyon Oyunu Önerileri, Hayatta Kalma Oyunu Önerileri, Epic Games Kuponuyla Kaçırmamanız Gereken AAA Oyunlar ve Diğer Öneriler listelerimize göz atabilirsiniz. Bu doğrultuda oyunları oldukça ucuz bir şekilde kütüphaneniz ekleyebilir ve deneyiminizi genişletebilirsiniz.

Epic Games En İyi Bağımsız Oyun Önerileri

21 Kasım Salı TSİ 19.00’da başlayan muhteşem Cuma indirimleri 28 Kasım 2023 Salı TSİ 18.59’da sona eriyor. Bu tarih aralığında siz de en iyi bağımsız oyunların bulunduğu bu listemize göz atabilir ve listede olmayan oyunlar var ise ve bunları diğer arkadaşlarla paylaşmak istiyorsanız yorumlar kısmından dilediğiniz yazabilirsiniz. İşte Epic Games en iyi bağımsız oyunlar listesi;

1- Creepy Tale 3: Ingrid Penance

ss d2215a9b458f819792cc7461895d6
 • Fiyat: 76 TL

Yandan görünümlü kamera bakış açısıyla beraber karşımıza çıkan Creepy Tale serisinin yeni oyunu Ingrid Penance ilgi çekici atmosferiyle ve bulmaca içerikleriyle beraber karşımızda. Oyunu satın alımla beraber yüzde 10′luk bir geri dönüş bakiyesi kazanabiliyor ve bakiye ile beraber daha fazla oyun satın alabiliyorsunuz. Oyunda işlediği suçların cezası olarak cehenneme gönderildiğimiz bir tema yer alıyor.

2- Coffee Talk

coffee talk 1
 • Fiyat: 21 TL yerine 12,60 TL

Coffee Talk, fantezi bir dünyadan ilham alan ve kafa dinlediğimiz bir yapıyla beraber karşımıza çıkıyor. Oyunda insanların problemlerini dinleyebiliyor, onalra sıcak bir kahve ikram edebiliyor ve sohbet edebiliyoruz. Kışın soğuk ortamlarda içimizi ısıtacak bir yapım diyebiliriz.

3- Offworld Trading Company

ss 1792f6ebfde96ab230ce90b47acbd
 • Fiyat: 50 TL yerine 17 TL

Mars’ta koloniler kurabileceğiniz ve Dünya’nın ticari devleri ile mücadele edebileceğiniz bu yapımda pazarlara hükmetmek sizin işiniz. Oyunda detaylı simülasyon ve strateji unsurları yer alıyor. Civilization IV’ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından geliştirilen bu oyunda ekonomi temelli gerçek zamanlı strateji deneyimi bizlere sunuluyor.

4- SlavicPunk: Oldtimer

ss 2040541609061714ea16883c07efd
 • Fiyat: 449 TL yerine 224,50 TL

İzometrik bir nişancı deneyimini bizlere sunan SlavicPunk Oldtimer hikaye odaklı bir yapıyı bizlere aktarıyor. Oyunda sorunlu bir geçmişi olan özel dedektif Yanus’un kontrolünü elimize alıyor. Burada bir yandan çalınan verilerin vakasını çözmeye çalışırken diğer yandan ise içimizdeki şeytanlarla mücadele ediyoruz.

5- Before Your Eyes

BYE screenshot 1
 • Fiyat: 18.50 TL yerine 6,29 TL

Yenilikçi ve etkileşimli bir içeriği bizlere sunan oyunda ilgi çekici karakter yer alıyor. Hikaye odaklı macera deneyimiyle bulunduğumuz Before Your Eyes‘ta ilk olarak kayık üzerinde başlıyor ve kayıkçı sana hikayenin ve oyunun özünü öğretmeye çalışıyor. Oyunda çeşitli sırları açığa çıkarabiliyor ve akılda kalıcı bir içerik bizlere sunuluyor.

6- Chicken Police – Paint it RED!

Chicken Police.jpg
 • Fiyat: 33 TL yerine 23,10 TL

Chicken Police kanka polislerin yer aldığı bir dünyada geçen, hikaye ve mizah odaklı bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Oyunda ilgi çekici bir macera deneyimi ve klasik görsel roman tarzı bir yapı sunuluyor. Oyunda 8 saatten fazla konuşulabilen bir diyalog sistemi bulunuyor.

7- ANNO: Mutationem

ss fec366541d34122d42bd84cb44935
 • Fiyat: 179 TL yerine 107,40 TL

Siberpunk bir dünyada geçen ANNO Mutationem zengin, karanlık ve tuhaf bir olay örgüsüyle beraber bizlere geliyor. Oyunda 2D ve 3D grafik stilinin benzersiz bir karışımını yer alıyor. Rol yapma unsurlarına sahip bu oyunda aksiyon macera deneyimi bizlere aktarılıyor.

8- Boxville

6512 3 1674043221
 • Fiyat: 340 TL yerine 227 TL

Kutular şehrinde yaşadığımız ve çeşitli hikayelerin anlatıldığı Boxvillede çizgi tarzı grafikler ve karakterler yer alıyor. Macera ve bulmaca içeriklerini bünyesinde barındıran yapımda karmaşık mantık bulmacaları bulunuyor. Yaratıcı bir deneyimle beraber karşımıza çıkan oyun akılda kalıcı bir deneyimi bizlere sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.