Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri

Epic Games Store'da yer alan ve uygun fiyatlarıyla kaçırmamanız gereken kaliteli korku oyunlarını derledik.

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri sona ermeden önce göz atmanız gereken en iyi korku oyunlarını bir araya getirdik. Etkinlik bitmeden önce, 199 TL ve üzeri tüm oyunları yüzde 33 indirim fırsatına ek olarak yüzde 10 geri iade fırsatıyla satın alabiliyorsunuz. Tüm bu fırsatlar bitmeden önce elimizden geldiğince çok liste hazırlıyoruz ve bu kez de korku oyunu önerileri ile karşınızdayız.

Korku oyunu tavsiyelerimize geçiş yapmadan önce Şehir Kurma Oyunu Önerileri, Simülasyon Oyunu ÖnerileriHayatta Kalma Oyunu ÖnerileriAçık Dünya Oyun Önerileri ve Kaçırmamanız Gereken AAA Oyun Önerileri listelerimize göz atmanızı da şiddetle tavsiye ediyoruz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan, korku oyunlarımıza geçelim.

Epic Games İndirimlerinden Korku Oyunu Önerileri

Muhteşem Cuma kampanyası dahilinde faydalanabilmek için yüzde 33 indirim kuponunu hesabınıza tanımlamayı unutmayın. Mağazanın indirim ve kupon fırsatı 28 Kasım TSİ 18.59’a kadar sürecek. Sizi yer yer ekran başında sıçratacak yer yer de soğuk soğuk terletecek ancak uygun fiyatlarıyla da yüzlerinizi güldürecek olan gerilim ve korku oyunlarını aşağıda derledik:

1- Ad Infinitum

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 650 TL yerine 435 TL

Birinci şahıs korku oyunu olan Ad Infinitum, birkaç ay önce çıkan taze bir korku oyunu. Birinci Dünya Savaşı cepheleri ve evinin duvarları arasında gidip gelirken, akıl sağlığını korumak ve hayatta kalmak için mücadele eden bir Alman askerinin hayatına konuk oluyorsunuz. Silent Hill misali psikolojik bir korku oyunudur kendileri.

2- Daymare: 1994 Sandcastle

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 649 TL yerine 435 TL

Daymare: 1994 Sandcastle, büyük beğeni toplayan bağımsız korku hayatta kalma oyunu Daymare: 1998’in öncesini konu alan üçüncü şahıs, hikaye odaklı bir hayatta kalma korku oyunudur. eski bir hükümet casusu olan özel ajan Dalila Reyes’in rolünü üstlendiğiniz bu yapımı, düşük bütçeli Resident Evil olarak tanımlayabilirim.

3- Lempo

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 486 TL yerine 325 TL

Epic Games Store’da kolayca gözden kaçabilecek bir korku oyunu tavsiyesi ile karşınızdayım. Başka bir dünyaya ait varoluş düzlemi sizi tüketmeden önce evinize dönüş yolunuzu bulmanız gereken Lempo, Fin mitolojisinden ilham alan, keşfe önem veren bir psikolojik korku oyunu. Amnesia veya Outlast serisi gibi bir yürüme simülasyonudur kendileri.

4- Layers of Fear

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 399 TL yerine 267 TL

Layers of Fear, popüler korku oyunundaki tüm eksik hikayeleri tamamlayan ve Unreal Engine 5 ile geliştirilen bir yeniden yapım. Oyunun tüm detayları için Layers of Fear’ı bizzat incelediğim inceleme yazıma göz atabilirsiniz.

5- The Outlast Trials

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 269 TL yerine 180 TL

Türkiye’nin en popüler korku oyunu serisi The Outlast’ın üçüncü oyunu The Outlast Trials, seriyi farklı bir yöne götürdü. Akıl hastanesinde bir deney olarak deneyimlediğimiz bu yapım, co-op olarak oynanıyor ve bölüm bölüm ilerleme mantığına dayanıyor. Testleri tamamlayarak akıl hastanesinden kurtulmayı hedefliyorsunuz. Resmi Türkçe dil desteği mevcut.

6- The Medium

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 209 TL yerine 140 TL

Epic Games Black Friday indirimlerinde çok uyguna satılan The Medium, iki gerçeklikli oynanış mekanikleri ve yeni nesil grafikleri ile size korku dolu anlarlar yaşatacak. Hikaye odaklı bu yapımda, bir medyum olarak ahlaki belirsizlikteki bir hikayeye konuk olurken aynı zamanda korku dolu anlar yaşayacaksınız.

7- Amnesia The Bunker

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 189 TL

Serinin son oyunu olan ve bir yürüme simülasyonundan biraz daha farklı bir yola giderek size aksiyona da dahil eden Amnesia: The Bunker, kısa oynanış süresiyle eleştirilse de, bu yılın en başarılı korku oyunlarından birisi oldu. Yanına 12 liralık bir oyun ekleyerek yüzde 33 indirimden faydalanmayı unutmayın!

8- Song of Horror Complete Edition

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Korku Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 139 TL

Yine yanına 60 TL değerinde bir oyun ekleyerek yüzde 33 indirimle alabileceğiniz Song of Horror Complete Edition, 3. şahıs ancak sabit kameralı bir hayatta kalma korku macerası. Görünmeyen ruhların ve kayıp ruhların yüzyıllardır süren gerçek bir korku hikayesinde oyalandığı lanetli yerleri keşfetmeniz gerek.

Bu oyun ile korku oyunu tavsiyelerimizin sonuna geldik. Epic Games Store’da sizin gözünüze çarpan korku oyunları neler? Aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.