Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Hayatta Kalma Oyunu Önerileri

Epic Games Store Muhteşem Cuma indirimlerinde satın alabileceğiniz hayatta kalma oyunlarını sizler için derledik.

Epic Games Muhteşem Cuma etkinliği devam ediyor. Türk lirasını terk etmesiyle bizleri hayal kırıklığına uğratan ve oyun fiyatlarının tavan yaptığı Steam’in aksine, EGS’de fiyatlar hâlâ uygun. Ayrıca tüm alışverişlerinizin yüzde 10’u sizlere geri iade etmesinin yanı sıra 199 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde yüzde 33 indirim uygulayabileceğiniz bir kupon mevcut.

Black Friday indirimlerinin hiçbirisini kaçırmamanız için her gün oyun önerileri listeleri hazırlamaya devam ediyoruz. Açık dünya oyun tavsiyeleri ve kupon ile sudan ucuza alabileceğiniz AAA oyunlar listelerimiz ile kütüphanenizi şenlendirecek birçok oyun önermiştik. Bugün ise hayatta kalma oyunları tavsiyelerimiz ile karşınıza çıkıyoruz.

Epic Games Store’dan Hayatta Kalma Oyunu Önerileri

İndirim süresi boyunca kullanabileceğiniz yüzde 33 indirim kuponunu hesabınıza tanımlamayı unutmayın. Mağazanın Black Friday yani Muhteşem Cuma indirimlerinin 28 Kasım TSİ 18.59’a kadar süreceğini de bir kez daha sizlere hatırlatalım. İşte kütüphanenize mutlaka eklemeniz gerektiğini düşündüğümüz hayatta kalma oyunları:

1- Dead Space

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri: Hayatta Kalma Oyunu Önerileri
 • Fiyat: 999 TL yerine 669 TL

Hayatta kalma türü ile korku türünü kusursuz şekilde bir araya getiren Dead Space, ilk oyunu tamamen yeni nesil grafiklerle ve mekaniklerle günümüze uyarladı. Henüz yeni çıkan ve tam fiyattan satılan bu oyunu yalnızca 669 TL’den kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sıradan bir mühendis olan Isaac Clarke olarak korku dolu bir uzay istasyonunda hayatta kalmaya çalışacaksınız.

2- Outward Definitive Edition

Outward Definitive Edition
 • Fiyat: 499 TL yerine 335 TL

Resmi Türkçe dil desteğine sahip olan ve RPG ögelerinin yoğun olarak yer aldığı hayatta kalma oyunu Outward Definitive Edition, hem tek başınıza hem de bir arkadaşınızla oynanabiliyor. Fantastik bir evrende geçen bu oyunda açlığınıza, susuzluğunuza, hastalıklara, haydutlara ve tehlikeli yaratıklara dikkat etmeniz gerek. Bir hayli zorlayıcı bir oyun olduğunun altını çizelim.

3- Stranded: Alien Dawn

Stranded Alien Dawn
 • Fiyat: 325 TL yerine 217 TL

Küçük bir grubun kaderinin tamamen sizin ellerinizde olduğu bir hayatta kalma simülasyonu olan Stranded: Alien Dawn, stratejik kararlar vermeniz gereken ve seçimlerinizle hikayenin gidişatını baştan aşağıya değiştirebileceğiniz harika bir oyun. Ayrıca oyun hem Epic Games Store’a hem de Steam’e daha çok yeni çıkış yaptı ve fiyatı da çok uygun.

4- The Lord of the Rings: Return to Moria

The Lord of the Rings Return to Moria
 • Fiyat: 309 TL yerine 207 TL

Yüzüklerin Efendisi evreni olan Orta Dünya’nın 4. Çağı içerisinde geçen bir hayatta kalma oyunu olan The Lord of the Rings: Return to Moria, eleştirmenlerden çok da olumlu yorumlar alamadı. Buna rağmen, 207 TL gibi komik bir fiyattan alabileceğiniz bu yapımda 4 arkadaşınız cüce olarak madencilik yapıp hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

5- Breathedge

Breathedge
 • Fiyat: 299 TL yerine 201 TL

Resmi Türkçe dil desteğine sahip olan ve baştan aşağıya kara mizah dolu bir anlatım içeren Breathedge, benzersiz bir hayatta kalma oyunu. Bir uzay gemisi kazası ardındaki sırları ortaya çıkarmaya çalışırken, ıssız uzayda tek başınıza hayatta kalmanız gerek.

6- Subnautica

subnautica
 • Fiyat: 259 TL yerine 174 TL

Su altındaki tehlikelerle yüzleştiğiniz, ıssız bir okyanusun ortasında hayatta kalmaya çalıştığınız Subnautica, gizemlerle dolu hikayesiyle de sizi içine çekiyor. Epic Games Muhteşem Cuma indirimleri ile 174 TL‘ye alabileceğiniz bu hayatta kalma oyununu kaçırmamanız gerektiğini söyleyebilirim. Türün meraklılarının mutlaka denemesi gereken bir oyun.

7- Them and Us

Them and Us
 • Fiyat: 309 TL yerine 207 TL

Them and Us, ortalama bir bütçe ile yapılan bir korku hayatta kalma oyunu. Alicia’nın tuhaf, bitmeyen kabusuna doğru ilerlerken geçmişinin gerçeğini keşfetmeniz gereken bu oyunda zorlu bir hayatta kalma mücadelesi vermeniz gerek. Oyun pek uzun sürmese de, keyifli vakitler geçireceğinizi garanti ediyoruz. Türkçe dil desteği mevcut.

8- Land of the Vikings

 • Fiyat: 235 TL yerine 157 TL

Türk yapımı olan Land of the Vikings, hayatta kalma koloni simülasyonu türünde zorlu bir yapım. Bir köy yöneterek başladığınız yolcuğunuzda, kötünüzü devasa bir şehre dönüştürmeniz ve halkınıza rehberlik etmeniz gerek. Zorlu koşullarda hayatta kalmaya çalışırken, sosyal çatışmaların da üstesinden gelmeniz gerekecek.

9- Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors The Humankind Odyssey
 • Fiyat: 229 TL yerine 123 TL

Birçok kişinin gözden kaçırdığı benzersiz bir hayatta kalma deneyimi sunan Ancestors: The Humankind Odyssey‘i mutlaka deneyimlemelisiniz. Bir maymun olarak başladığımız yolculukta insanlık öncesi bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz ve nesiller boyu evrimleşiyoruz. Kesinlikle orijinal bir fikir ve farklı bir deneyim.

10- Conan Exiles

conan exiles screenshot 001
 • Fiyat: 394 TL yerine 330 TL

Barbar Conan evreninde geçen, büyücülüğünde bulunduğu ancak daha çok kılıç ve kalkana odaklanan kült hayatta kalma oyunu Conan Exiles ile de listemize son verelim. Steam’den alamadıysanız, Epic Games Black Friday indirimleri ile 330 TL’den kütüphaneye atın. Hem çok oyunculu sunucularda hem de tek başınıza yüzlerce saat geçirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri Başladı: İşte Önerilerimiz

Steam Sonbahar İndirimleri’nde 10 Dolar Altı Oyunlar

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.