Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, Haftaya 199 TL Değerinde Retro Oyun Verecek

Bir sonraki ücretsiz Epic Games Store oyunu belli oldu. Retro aksiyon oyunu Golden Light, önümüzdeki hafta ücretsiz olacak.

Epic Games Store‘un bir sonraki ücretsiz oyunu açıklandı. Rogue-like unsurlara ve ürkütücü bir atmosfere sahip olan kara komedi korku oyunu Golden Light, 9-16 Kasım tarihleri arasında bedava olarak dağıtılacak. Bu arada, 9 Kasım’a kadar ücretsiz olarak alabileceğiniz 25 TL değerindeki sevimli macera oyunu Turnip Boy Commits Tax Evasion‘ı da kaçırmayın.

Epic Games CEO’su Tim Sweeney, Mart ayında oyuncuların gelecekte daha fazla yüksek profilli Epic Games Store oyunları göreceklerini belirtmişti. Sözlerine devam eden CEO, 2024 yılında da ücretsiz oyun dağıtacaklarını ve mağazaya özel olarak çıkacak oyunlara daha çok öncelik verme planlarında da bahsetti. Hatta, bu özel oyunlara bir süreliğine gelirin tamamı verilecek.

Epic Games Ücretsiz Oyunu: Golden Light

Epic Games Ucretsiz Oyunu Golden Light

Birbirinden tuhaf olayları ve korkutucu unsurları içinde barındıran bu kara komik oyunda sevdiğinizin peşinden gidiyorsunuz ancak hemen sonrasında, kendinizi bir türlü anlamlandıramadığınız garip ötesi olayların içerisinde buluyorsunuz. Örneğin, her oyunda yaptığımız gibi bu oyunda da altın topluyoruz ancak bu altınları nerede harcayacağımızı bilmiyoruz.

Tüm bu garipliklere bir de ilginç ötesi ses ve atmosfer tasarımı da eklenince, çok keyifli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Eğer ki, retro oyun grafiklerine karşı bir ön yargınız yok ise bu oyunu kütüphanenize atmanızı ve bir denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Maalesef, oyunda Türkçe dil desteği yer almıyor ancak oyun çok da ağır bir İngilizce içermiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.