Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games Store, bu hafta üç adet ücretsiz oyun vererek kullanıcılarını bir kez daha mutlu etti.

Epic Games haftanın ücretsiz oyunları indirmeye sunuldu ve önümüzdeki haftanın oyunu da belli oldu. Sizlere her gün düzenli olarak bildirdiğimiz gibi, mağazada dağıtılan Death Stranding, Dishonored: Definitive Edition ve Metro: Last Light gibi birçok büyük bütçeli oyun ile Kış İndirimleri sürecinde kütüphanemizi ağzına kadar doldurduk.

Bu sene de ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam edeceğini duyuran Epic Games Store, bu hafta tam üç tane oyunu ücretsiz yaptı. Mağaza, bu hafta bir parti oyunu, bir RPG oyunu ve çok oyunculu bir aksiyon oyunu ile dolu dolu oyunlarla karşımıza çıktı. Toplam değeri 350 TL olan üç ücretsiz oyuna yakından bakıyoruz ve mağazayı ilk kez kullanıyorsanız, oyunları nasıl talep edebileceğinizi anlatıyoruz.

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları (12 Ocak)

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları (12 Ocak)

  • First Class Trouble
  • Gamedec
  • Divine Knockout

First Class Trouble, Among Us’a benzer şekilde çok oyunculu oynanan bir sosyal çıkarım parti oyunu. Oyuncuların, kontrolden çıkmış bir yapay zekayı kapatmak için birlikte çalışması gereken bu oyunda, size ihanet eden sahtekarı da bulmaya çalışıyorsunuz. yolcularını mahvetmeye kararlı. Oynamak için bol oyuncu gerektiren bu oyunun ücretsiz dağıtılıyor olması güzel.

Epic Games Store ücretsiz oyun listesine dahil olan Gamedec‘e geçtiğimiz aylarda gelen Türkçe dil desteği hepimizi sevindirmişti. Ayrıca, Türkçe olmasının şerefine fiyatı da düşürülen oyun bu kez de ücretsiz oldu. Cyberpunk bir dünyada dedektiflik yaptığımız bu oyunda bol bol konuşma yer aldığını ve yoğun RPG ögelerinin bulunduğunu belirtelim.

Divine Knockout ise bir platform dövüş oyunu ancak üç boyutlu! Birinci şahıs bakış açısı kullanarak rakiplerinden sıyrılan bu platform dövüş oyununda mitolojiden esinlenen tanrıları kontrol ediyorsunuz ve onların gücü ile rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Oyun, geçtiğimiz günlerde Steam’de de ücretsiz olmuştu. Son olarak, oyunları Epic Games Store ücretsiz oyunlar sayfasından talep edebileceğinizi belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.