Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Haftalık Ücretsiz Oyunlar (1 – 8 Aralık)

Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunlarını alma zamanı geldi. Geçtiğimiz hafta 280 liralık Star Wars Squadrons'u dağıtan mağaza, bu kez iki güzel indie ile karşımızda.

Epic Games ücretsiz oyunlar listesi 2022 yılının bitmesine az bir zaman kala uzamaya devam ediyor. Sınırlı süreliğine bedava dağıtılan 280 liralık Star Wars Squadrons, yerini iki güzel indie oyuna bırakıyor. Toplam değeri 82 lirayı bulan sıra tabanlı strateji Fort Triumph ve modelleme oyunu RPG in a Box, 1 – 8 Aralık tarihleri arasında Epic Games Store’da ücretsiz olarak alınabilecek.

Ücretsiz oyunlar Epic Games kullanıcılarına yalnızca tasarruf ettirmiyor, aynı zamanda henüz keşfetmedikleri yeni yapımları tecrübe etme şansı tanıyor. Öyle ki, normalde para vermeyeceğiniz ya da karşınıza bile çıkmayacak oyunlar (özellikle bağımsızlar), çoğu zaman hayran bırakan bir deneyimin kapılarını açıyor. Bu haftanın bedavaları da bu türden bir etkiye sahip.

Epic Games Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın

Epic Games ücretsiz oyunlar listesi 2022

CookieByte Entertainment imzalı Fort Triumph, XCOM’un sıra tabanlı savaş sistemini Heroes of Might and Magic’in yönetim ve keşif mekanikleriyle birleştiren bir strateji oyunu. Farklı niteliklere sahip kahramanları yönettiğiniz yapımda kasabalar inşa edebilir, değerli eserler toplayabilir ve karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Dört fraksiyon ve dört sınıf arasında seçim yapma şansınız var. Oyunu ister hikaye ister skirmish modunda deneyimleyebilirsiniz.

Justin Arnold tarafından geliştirilen ve yayınlanan RPG in a Box ise basit şekilde oyun ve başka interaktif deneyimler yaratmanıza imkan tanıyor. Üstelik bunun için programlama veya modelleme bilmenize de gerek yok. Çok çeşitli özelleştirme seçenekleri ve araçların yer aldığı yapımda, oluşturduğunuz projeyi Windows, Linux ve macOS’e bağımsız bir oyun biçiminde aktarabilir, böylece RPG in a Box’a sahip olmayanların da oyununu oynamasını sağlayabilirsiniz.

Epic Games haftalık ücretsiz oyunları 8 Aralık‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.