Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 5, Epic Games’te Tekrardan Ücretsiz Olur Mu?

Daha önce GTA 5'i ücretsiz olarak dağıtan Epic Games Store'un aynı fırsatı ikinci kez sunup sunmayacağı çok merak ediliyor. Peki, böyle bir ihtimal gerçekten var mı?

Epic Games GTA 5 Ne Zaman Ücretsiz Olacak 2022 – Epic Games Store’un ücretsiz GTA 5 fırsatını kaçıran kişilerden biriyseniz, eminim halen ‘ah vah’ ediyorsunuzdur. Oyuncular sınırlı bir süre için Grand Theft Auto 5: Premium Edition’ı Epic Games mağazasından bedava olarak indirebildiler, ancak bu dev fırsat yalnızca 21 Mayıs 2020 tarihine özeldi. O sırada oyunu alacak kadar şanslı olanlar, Rockstar Games’in kült klasiğine hiçbir ücret ödemeden sahip oldular ve kalıcı olarak kütüphanelerinde tutma şansı yakaladılar.

Epic Games Store’un gelecekte Grand Theft Auto 5’i tekrar ücretsiz hale getirme ihtimali var, ancak şimdilik bu kampanyanın yeniden düzenleyip düzenlenmeyeceğini veya ne zaman olacağını söylemek mümkün değil. Bununla birlikte ücretsiz GTA 5 kampanyası Epic Games Store için önemli bir dönüm noktası oldu.

Epic Games GTA 5 Ne Zaman Ücretsiz Olacak 2022

Epic Games GTA 5 Ne Zaman Ücretsiz Olacak 2022

Epic ve Apple arasındaki davadan kamuoyuna yansıyan belgeler, oyunun mağazaya 7 milyondan fazla yeni kullanıcı getirdiğini ortaya koydu. Epic, tekrardan böyle bir etki yaratmak için GTA 5’i ikinci kez ücretsiz yapmayı düşünebilir. Şimdilik elimizde bunun olacağına dair herhangi bir ipucu veya emare yok. Fakat ‘asla asla deme’ mottosuna sahip biri olarak ‘neden olmasın?’ diyorum.

GTA 5 Epic Games‘te 169 liralık bir satış fiyatına sahip, ancak oyuna şu anda yüzde 50 indirim ile 84,50 lira ödeyerek sahip olma şansınız var. Bu özel promosyon, 4 Ekim saat 18:00’da sona erecek. Grand Theft Auto 5 Premium Edition içeriğinde tüm oyunun hikayesi, GTA Online ve mevcut içerik ve yükseltmelerin tümünün yanı sıra GTA Online için Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de bulunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

10 Yorum

 1. Anonim

  GTA V hiçbir zaman epic gameste bedava olmadı

  0
  0
  Cevap
  • Hüso

   Allah herkese şöyle özgüven versin.

   0
   0
   Cevap
  • Senin Anonim

   Tamam olmadı canım kardeşim benim

   0
   0
   Cevap
  • Emir

   2020’de ramazan ayında ücretsiz yaptılar hatta ben aldım fakat o kadar yoğunluk vardı ki hem site çöküyordu, hem de yüklendikten sonra online oynanamıyordu. Çok kalabalıktı sunucular. Kısaca oyunu ücretsiz yapmışlardı 1 haftalığına.

   0
   0
   Cevap
  • Anonimligin Anonimligi

   allah akıl sağlığı ve sabir versin sana insallah

   0
   0
   Cevap
  • Anon

   Ayn bro

   0
   0
   Cevap
  • Yanlış

   Gerçekten oldu ama ben alamadım!!!

   0
   0
   Cevap
 2. Atom karınca

  Telefonda gelir inşallah

  0
  0
  Cevap
 3. Anonim

  İnşallah

  0
  0
  Cevap
 4. Asıl Senin Anonim

  Sen uyuduysan gta5 dağıtılırken millet napsin 😁👍 3-5 ayrı hesap açıp alan var idi. Sonradan satarız diye… Ben 2 ile yetindim…

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.