Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun Kampanyası Geri Dönüyor!

Bu hafta Circus Electrique adlı oyunu bedava dağıtan Epic Games Store, gelecek hafta gizemli oyun kampanyasını geri getiriyor.

Her hafta dağıttığı ücretsiz oyunlarla adından söz ettiren Epic Games Store, zaman zaman ‘gizemli oyun’ başlığı altında son derece iddialı yapımlar veriyor. Kullanıcıların yüzünü güldüren bu kampanya, uzun bir aranın ardından geri dönüyor. Epic Games’in yeni gizemli oyunu, 16 Mayıs saat 18:00’a kadar alınabilecek olan mevcut ücretsiz oyun Circus Electrique‘in yerini alacak.

Geri sayım sona erdiğinde bu oyunun ne olduğunu resmi olarak göreceğiz, ancak muhtemelen öncesinde sızdırılacaktır. Bu konudaki en büyük kaynağımız elbette billbil-kun. Dealabs yazarı, gizemli oyun kampanyalarındaki doğru tahminleriyle nam salmıştı. Öte yandan Epic Games’in geleneksel Mega İndirimi‘nin 16 Mayıs’ta başlayacağını belirtmekte yarar var.

Epic Games Gizemli Oyun 16 Mayıs’ta Açıklanacak

epic games gizemli oyunlar 2024

İndirimin her haftasında bir gizemli ücretsiz oyun açıklanacak. Etkinlik süresi boyunca her perşembe TSİ 18.00’da hangi oyunlar olduklarını öğreneceğiz. Şirketin paylaştığı verilere göre Epic Games Store’un 2023’te 270 milyondan fazla kullanıcısı vardı. Oyuncular geçtiğimiz yıl mağazada 310 milyon doları üçüncü taraf oyunlarına olmak üzere 950 milyon dolar harcadı.

Geçtiğimiz ay Epic Games Store, tüm kullanıcılara yerel fiyatlandırma hakkında mail göndermişti. Ürünlerin farklı bölgelerde adil ve tutarlı bir şekilde fiyatlandırılmasını sağlamak için yeni bir çalışma yaptıklarını belirten mağaza, bölgesel fiyat sınıflarını, mevcut kuralları ve döviz kurlarını en iyi şekilde yansıtacak şekilde güncellediklerini ifade etmişti. Şirketin dolar kuruna geçmek gibi bir planı yok, ancak bu açıklama Epic Games Store Türkiye fiyatlarına ciddi oranda zam gelebileceğine işaret ediyor

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.