Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun Belli Oldu: Hemen Alın!

Melvor Idle'ı 22 Aralık 19:00'a kadar ücretsiz şekilde satın alabilirsiniz.

20 Aralık günü Dnf Duel oyununu ücretsiz dağıtan Epic Games Store’un yeni ücretsiz oyunu açıklandı. Geliştirici Games by Malcs ve yayıncı Jagex’ten Melvor Idle, 22 Aralık 19:00 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde satın alınabilecek ve 19:00’dan sonra yerini başka bir ücretsiz gizemli oyun alacak. Noel boyunca toplam 17 oyun ücretsiz olarak oyun severlerle buluşturulacak.

Melvor Idle oyununun resmi açıklamasında şöyle yazıyor: “RuneScape’ten esinlendiğimiz Melvor Idle, macera oyunlarına olan tutkunun özünü alıp onu en saf haline getiren, aşina olduğumuz hissiyatı yepyeni bir oyun deneyimiyle birleştiren, içerik açısından zengin, idle türünde ilerlemeli bir oyun. Geliştirilebilecek 20’den fazla yetenek bulunuyor.

Epic Games Store Melvor Idle’ı Ücretsiz Dağıtıyor

Epic Games Gizemli Oyun Belli Oldu: Hemen Alın!

Oyun sadece Odunculuk, Metal İşleme, Aşçılık ve Tarımdan ibaret değil. Yakın Dövüş, Menzilli Dövüş ve Büyü konusunda geliştirdiğiniz yeteneklerinizi savaş meydanına taşıyarak 100’den fazla canavara karşı mücadele edebilirsiniz. Seviye atlatabileceğiniz 20’den fazla yeteneğin yanı sıra çevrimdışı ilerleme, buluta kaydetme uyumluluğu, oyun dahilindeki Depo/Envanter sistemi ve daha fazlası seni bekliyor! Düzenli güncellemeler sayesinde serüven de dallanıp budaklanmaya devam edecek.

Normalde her hafta ücretsiz bir oyun dağıtan Epic Games’in noel boyunca her gün dağıtacağı ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için yazılarımızı takip etmeyi ve Turkmmo sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.