Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun 99 TL’lik BioShock Collection Oldu!

Epic Games Store, 26 Mayıs'taki ücretsiz gizemli oyununu açıkladı. Mağaza 99 TL değerindeki BioShock: The Collection'ı bedava yaptı!

Epic Games gizemli oyun ne olacak sorusunun cevabı nihayet netlik kazandı. Geçtiğimiz hafta 309 TL’ satış fiyatına sahip olan Borderlands 3‘ü bedava dağıtan mağaza, yeni hediyesi ile çıtayı daha da yukarıya koydu. Geri sayım sayacının sıfırlanmasıyla birlikte açılan 26 Mayıs’taki Epic Games ücretsiz oyun, BioShock: The Collection oldu.

99 TL değerindeki bu özel koleksiyon, bu sayfadan 2 Haziran saat 18:00’a kadar tek kuruş ödenmeden alınabilecek. Koleksiyon sürümü, BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition olmak üzere üç BioShock oyunu içeriyor. Üstelik tüm tek oyunculu eklentiler de pakete dahil! BioShock: The Collection’ı oynamak için Windows 10 ve üzeri işletim sistemlerinde oynamak için 2K Launcher‘ın indirilmesi ve kurulması gerekiyor.

Epic Games Gizemli Oyun BioShock Collection!

epic games gizemli oyun 26 mayıs

BioShock Remastered’da Bir zamanlar toplumun en büyük zihinleri için bir sığınak olan ancak bir adamın kibri yüzünden distopik bir kâbusa dönüşen denizaltı şehri Rapture’u keşfederken, ikinci remastered oyununda Rapture’u, kayıp Little Sister’ını bulmak için ölümle yaşam arasında bir göreve çıkan korkutucu bir Big Daddy prototipi olan Subject Delta’nın gözlerinden göreceksiniz.

Koleksiyonun üçüncü ve son oyunu olan BioShock Infinite: The Complete Edition ise Belalı insanlara borçlanan özel dedektif Booker DeWitt’i kontrol edecek ve Elizabeth adında bir kadını kurtarmaya çalışacaksınız. Epic Games gizemli oyun olarak sunulan BioShock: The Collection sistem gereksinimleri şöyle:

BioShock: The Collection Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64 bit. Windows 7 SP1 ve Windows Server 2008 R2 SP1 için Platform Güncellemesi
 • İşlemci: Intel E6750 Core 2 Duo 2,66 GHz / AMD Athlon X2 2,7 GHZ
 • Bellek: 4 GB
 • Depolama: 30 GB
 • Ekran Kartı: 2 GB AMD Radeon HD 7770 / 2 GB NVIDIA GeForce GTX 670

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64 bit. Windows 7 SP1 ve Windows Server 2008 R2 SP1 için Platform Güncellemesi
 • İşlemci: 3 GHz Dört Çekirdekli
 • Bellek: 8 GB
 • Depolama: 30 GB
 • Ekran Kartı: 2 GB ATI Radeon HD 7970, 2 GB NVIDIA GeForce GTX 770 veya daha iyisi

Epic Games gizemli oyun hoşunuza gitti mi? Soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.