Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun 6 Haziran’da Ne Olacak?

Epic Games, Mega İndirim kampanyasını bugün ücretsiz dağıtacağı son gizemli oyun ile sonlandıracak. Peki, geri sayım bittiğinde kullanıcıları karşılayacak olan oyun hangisi olacak?

Bir Epic Games Mega İndirim’in daha sonuna geliyoruz. 16 Mayıs’ta başlayan dev kampanya, 13 Haziran’da bir ayı tamamlayacak ve mağazaya veda edecek. Platform, daha önce sözünü verdiği üzere her hafta bir adet AAA kalitesinde oyunu ücretsiz dağıttı.

Şu ana kadar Dragon Age Inquisition, Farming Simulator 22 ve Chivalry 2 olmak üzere dört hediye veren Epic, 6 – 13 Haziran tarihleri arasında dağıtacağı oyun ile Mega İndirim kapsamında başlattığı gizemli oyun etkinliğine son verecek.

Epic Games’in Son Gizemli Oyunu Midnight Suns

Peki, geri sayım bittiğinde bizleri karşılayacak olan yapım ne olacak? Her zaman olduğu gibi bu noktada devreye Fransız oyun gurusu billbil-kun giriyor. Dealabs yazarına göre Epic Games’in dördüncü ve son gizemli oyunu Marvel’s Midnight Suns olacak. Firaxis Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını 2K’nın üstlendiği taktiksel rol yapma oyunu, ilk olarak Aralık 2022’de piyasaya sürdü.

epic games gizemli oyun 6 haziran

Marvel’s Midnight Suns’ta insanlığı tehdit eden şeytani güçlerle savaşmak için yaratılmış kurgusal bir kahraman olan Hunter rolünü üstleniyorsunuz. Blade, Iron Man ve Wolverine gibi Marvel efsaneleriyle birlikte Midnight Suns’ı oluşturuyorsunuz. Oyun, Lilith ve Chthon gibi kötü varlıkların dünyayı yok etmeye çalıştığı karanlık Marvel evreninde geçiyor.

Güçlerinizde ustalaşacak, diğer kahramanlarla sosyalleşecek ve insanlığı kurtarmak için taktiksel sıra tabanlı savaşlarda mücadele edeceksiniz. Steam’de 60 dolara satılan Marvel’s Midnight Suns, 6 – 13 Haziran tarihleri arasında Epic Games Store’da ücretsiz olacak. Tek yapmanız gereken bu tarihlerde mağazaya uğramak ve oyunu kütüphanenize eklemek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.