Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun 25 Aralık: Hemen Alın!

Yılbaşı için 17 ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games'in 25 Aralık hediyesi The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition! 26 Aralık 19:00'a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz.

20 Aralık tarihinde ilk ücretsiz oyununu yayınlayan ve 17 günde 17 ücretsiz oyun yayınlayacak olan Epic Games bugün The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oyununu ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Tecrübeli RPG stüdyosu Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition 26 Aralık 19:00 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde satın alınabilecek ve 19:00’dan sonra yerini başka bir ücretsiz gizemli oyun alacak.

Güncel olarak Steam fiyatı 39.31 Dolar olan The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition yarın 19:00’a kadar Epic Games’te ücretsiz satılmakta. Star Wars Knights Of The Old Republic 2: The Sith Lords ve Fallout: New Vegas gibi başarılı rol yapma oyunlarına imza atmış Obsidian Entertainment’ın 2019 yılında oyun severlerle buluşturduğu The Outer Worlds de bir rol yapma oyunu.

Epic Games Gizemli Oyunu: The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition

Epic Games Gizemli Oyun 25 Aralık: Hemen Alın!

Galaksinin ücra köşesine bağlı bir koloni gemisindeyken kaybolduktan uzun yıllar sonra uyanarak kendimizi devasa bir galakside kolonileri yok etmek isteyen bir tehdidin tam ortasında buluyoruz. Bundan sonra oyuna yaklaşımınız ve karakterlerle oluşturacağınız diyaloglar tamamen size ve sizin rol yapma deneyiminize kalmış durumda.

Orijinal The Outer Worlds’ü daha iyi grafikler, iyileştirilmiş performans, yeni animasyonlar, yüksek çözünürlüklü ortamlarla geliştirerek sunulmuş The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition ana oyuna ek olarak Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon isimli iki farklı DLC de sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.