Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun 22 Aralık: 235 TL’lik Fırsat!

Epic Games Store'un bugün ücretsiz vereceği gizemli oyun, normal fiyatı 235 TL olan art of rally oldu.

Yılbaşına kadar her gün ücretsiz oyun dağıtmaya devam eden Epic Games Store, bugün vereceği gizemli oyunu duyurdu. Funselektor Labs tarafından geliştirilen art of rally, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Normalde 235 TL olan oyunu 23 Aralık Cumartesi saat 19:00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

art of rally, top-down denilen yukarıdan aşağıya bakış açısıyla, renkli ve biçimlendirilmiş ortamlardan oluşan bir dünyada yarışma fırsatı veriyor. Günlük ve haftalık görevlerde liderlik tablolarının birinci sırasında yer almak kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

art of rally Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

epic games gizemli oyun 22 aralık

Kariyer modunda Finlandiya’dan Sardinya’ya, Norveç’e, Japonya’ya, Almanya’ya, Kenya’ya ve Endonezya’ya uzanan 78 etaplık bir yolculukta rallinin tadını çıkarabilirsiniz. 60’lardan 80’lere, B Grubu, S Grubu ve A Grubundan en sevilen nostaljik arabaları kullanabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğim gibi Epic Games mağazasının her yıl gizemli oyunlar dağıttığı tatil dönemine girmiş bulunuyoruz. Aralık ayından itibaren her gün yeni bir ücretsiz oyun olacak ve kampanya bitene kadar verilen tüm oyunları sizlerle paylaşacağız.

Epic Games Gizemli Oyunlar Listesi 2023

  • 20 Aralık: DNF Duel
  • 21 Aralık: Melvor Idle
  • 22 Aralık: art of rally

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.