Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, Fall Guys’ın Yapımcıları Tonic Games Group’u Satın Aldı

Epic Games en son yapılan satın alma ile birlikte Tonic Games Group'u kendi bünyesine kattı.

Şirketin Salı günü yaptığı açıklamada, Epic Games’in Mediatonic’in ana şirketi Tonic Games Group‘u açıklanmayan bir meblağ karşılığında satın aldığını açıkladı. Tonic Games, çok beğenilen Fall Guys: Ultimate Knockout’un arkasındaki geliştirme şirketidir.

Epic Games

Görünüşe göre, Embracer Group ve Microsoft’tan sonra Epic Games, 2019 sosyal video uygulaması Houseparty ve Rocket League geliştiricisi Psyonix’i satın aldıktan sonra gücüne güç katmaya devam ediyor. Fall Guys hayranları için oyun değişmiyor ve Epic Games, oyunu farklı platformlardaki oyuncular için harika bir deneyim haline getirmek için yatırım yapmaya devam edecek.

Mediatonic’in Blogunda yayınlanan SSS’e göre, Fall Guys: Ultimate Knockout Steam ve PlayStation’dan satın alınabilir olmaya devam edecek. Oyuna bu platformlarda sahipseniz, oyunu oradan da oynamaya devam edebilirsiniz ve gelecekte güncellemeleri alacaksınız. Ancak, şu anda oyunu ücretsiz oynamaya yönelik bir plan yok (şu anda maliyeti 19.99 dolar). Geliştirici hala oyunu hem Xbox hem de Nintendo Switch platformlarına getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Bu satın alma, Unity oyun motoru kullanılarak oluşturulan Fall Guys’a rağmen, EPIC Games’den birden fazla platformda para kazanmayı sağlayabilir. Geliştirici tarafında, Mediatonic’te hiçbir şey değişmiyor, çünkü herkes işini sürdürecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.