Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, Eylül Ayının İlk Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

Epic Games Store, iki tam oyun ve bir diğeri için DLC de dahil olmak üzere Eylül 2022 için ilk ücretsiz oyun grubunu açıkladı.

Epic Games Store, bazı haftalar diğerlerinden daha cömert olmakla birlikte, kullanıcılara haftalık olarak ücretsiz içerik sunmasıyla kalpleri kazandı. Mağaza uzun süredir haftada yalnızca bir ücretsiz oyun veriyordu ancak son birkaç hafta özellikle yoğun geçti ve bu süreç muhtemelen Eylül 2022’de de devam edecek.

Epic Games Store, 1 Eylül – 8 Eylül haftası için ücretsiz oyunları duyurdu ve iki yeni oyunun yanı sıra ücretsiz bir oyun içeriği de dağıtacağını açıkladı. Önümüzdeki ay, 1 Eylül – 8 Eylül tarihleri ​​arasında Knockout City kozmetikleri, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Submerged: Hidden Depths’i ücretsiz olarak talep edebilecek.

Epic Games Ücretsiz Oyunları (1-8 Eylül)

Epic Games

Epic Games Store ücretsiz oyunları söz konusu olduğunda, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition kesinlikle hizmetin bu yıl gördüğü en yüksek profilli ücretsiz oyunlardan biri. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, temel oyun ve lansman sonrası tüm DLC’lerle birlikte gelecek, bu nedenle tamamen ücretsiz olması özellikle önemli.

Destiny 2 için Bungie 30th Anniversary Pack, oyunculara Gjallarhorn ve Grasp of Avarice zindanına erişim sunan bir paket. Ring of Pain ise piyasaya sürüldüğü sırada karışık eleştiriler alan rogue-like bir kart oyunu. Ne olursa olsun, Epic Games Store kullanıcıları tarafından tamamen ücretsiz olarak alınabilecek, bu nedenle dijital kitaplığınıza eklemenin bir zararı yok.

 • Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack (30 Ağustos’a Kadar Ücretsiz)
 • Ring of Pain (1 Eylül’e Kadar Ücretsiz)
 • Knockout City Armazillo DLC Pack (1 Eylül – 8 Eylül Arası Ücretsiz)
 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition (1 Eylül – 8 Eylül Arası Ücretsiz)
 • Submerged: Hidden Depths (1 Eylül – 8 Eylül Arası Ücretsiz)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.